کد: 13951007209005611

در سه ماهه گذشته صورت گرفت

رشد تعداد مسافران و پروازها در فرودگاه کیش

کد: 13951007209005611

https://goo.gl/nsHBNh

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیرکل فرودگاه کیش از رشد چشمگیر آمارهای مسافری و پروازها در سه ماه گذشته نسبت به سال قبل خبر داد.

رشد تعداد مسافران و پروازها در فرودگاه کیش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، به گفته محمدی فرودگاه بین المللی کیش در آذر ماه سال جاری شاهد افزایش پرواز و مسافر بوده است.

وی افزود: بر اساس این گزارش تعداد مسافر و پرواز در آذر ماه سال 1395 در مقایسه با مدت مشابه در سال 1394 با 19 درصد رشد در بخش پروازهای داخلی و 31 در صد رشد در بخش مسافران داخلی همراه بوده است.

مدیرکل فرودگاه بین المللی کیش گفت: همچنین این فرودگاه در سه ماهه فصل پاییز امسال افزایش خوبی در بخش های پروازی و مسافری داشته است.

به گفته محمدی تعداد مسافر و پرواز در سه ماهه پاییز سال 1395 در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 9 درصد رشد در بخش پروازهای داخلی داشته است.

وی افزود: همچنین در بخش مسافر داخلی نیز فرودگاه کیش در سه ماهه پاییز امسال در مقایسه با همین مدت در سال گذشته رشد  24 در صد را تجربه کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.