اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951007209216023

صورتک‌های نمایشی کتاب شد

کد: 13951007209216023

https://goo.gl/T65aiv

، تهران , (اخبار رسمی): «با مقوا صورتک‌های نمایشی بسازیم» اثر جدید جمال‌الدین اکرمی است که مرور تاریخچه‌ای کوتاه از صورتک‌ها و شیوه‌ی ساخت آن‌ها را به کودکان و مربیان یاد می‌دهد.

صورتک‌های نمایشی کتاب شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره‌ کل روابط‌ عمومی و امور‌ بین‌الملل کانون، این کتاب به مخاطبان خود کمک می‌کند تا گام بلندی به سوی اجرای نمایش در خانه، مدرسه، مهد کودک و مراکز فرهنگی‌هنری بردارند. 
بر این اساس، مولف کتاب «با مقوا صورتک‌های نمایشی بسازیم» پس از معرفی صورتک، به بیان تاریخچه‌ای از صورتک‌های آیینی، تاریخچه‌ی صورتک در ایران و بیان کاربرد صورتک در نمایش  پرداخته است. 
فصل دوم این کتاب به تفصیل روش ساخت انواع صورتک با مقوا، پاکت کاغذی، جعبه‌های مقوایی و... را به خوانندگان آموخته است. در پایان مخاطبان می‌توانند روش ساخت عروسک با خمیر کاغذ را از چهره‌ی دوستان و نزدیکان بیاموزند.
این کتاب 64 صفحه‌ای همراه با الگویی برای طراحی که پیوست آن شده به کتاب‌فروشی‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه یافته است.
علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را که مناسب گروه سنی «ج و د» (10 تا 14 سال) است را با قیمت 9هزار و 500 تومان خریداری کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 1344 با هدف ایجاد امکانات لازم جهت رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان تاسیس شده است و عرصه فرهنگ، ادب، تعلیم و تربیت و هنر ایران در این سال‌ها شاهد رشد، بالندگی و تکامل این نهاد تاثیرگذار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

نشریات و کتاب | سینما و تئاتر