کد: 13951015214805611

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش:

کیفیت وقیمت دوعامل تداوم پروازها درجذب گردشگر کیش

کد: 13951015214805611

https://goo.gl/Q3cm0U

، تهران , (اخبار رسمی): محمد محب خدایی در استقبال از اولین پرواز کاشان به کیش از کیفیت و قیمت به عنوان دو عامل تداوم پروازها یاد کرد.

کیفیت وقیمت دوعامل تداوم پروازها درجذب گردشگر کیش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم استقبال از مسافران پرواز کاشان در فرودگاه کیش، در خصوص راه اندازی این مسیر پروازی جدید ضمن اشاره به دستور های مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر توسعه گردشگری بین استان ها و شهرستان ها افزود: با همکاری سازمان هواپیمایی کشور و مجموعه بخش هایی که در حوزه گردشگری فعال هستند، مسیر پرواز کاشان به مقصد کیش بر قرار شد و اولین گروه مسافران این شهرستان امروز به این جزیره زیبا وارد شدند.

وی در خصوص توسعه جذب گردشگر و تداوم پروازها به کیش خاطر نشان ساخت: تمام عواملی که در صنعت گردشگری فعال هستند باید به این نکته توجه کنند که با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش فضای مناسبی برای بر قراری خطوط جدید پروازی مهیا شده است. تداوم و بر قراری پروازها بستگی به عملکرد عوامل دست اندر کار بخش های مختلف گردشگری از جمله شرکت های هواپیمایی، هتل ها و تور اپراتورها دارد.

محب خدایی با بیان اینکه کیفیت و قیمت مهمترین عوامل جذب گردشگر است، یاد آور شد: اگر گردشگران از قیمت و کیفیت خدماتی که دریافت می کنند رضایت داشته باشند، پروازها تداوم پیدا می کنند.

وی در خصوص ایجاد خطوط پروازی جدید به مقصد کیش اعلام کرد: در تلاش هستیم با ایجاد فضای مناسب و همچنین با اجرای طرح  جشنواره همام با  هدف حمایت از محصولات و تولید کنندگان داخلی و ایجاد انگیزه خرید، پرواز های داخلی از مبدا شهرهایی از جمله ارومیه، مراغه و شاهرود به مقصد کیش نیز بر قرار شود. همچنین با پیگیری و دستور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، راه اندازی مجدد پرواز کیش به ترکیه نیز جهت رفاه حال بازاریان کیش در دست بررسی است که این امر نیز با همت جامعه بازاریان میسر می شود.

همچنین عزت الله محمدی مدیر کل فرودگاه بین المللی کیش در خصوص پرواز کاشان به کیش گفت: یکی از سیاست های کلی سازمان منطقه آزاد کیش، توسعه گردشگری است. در همین راستا با پیگیری های به عمل آمده صبح امروز چهارشنبه 15 دی اولین پرواز کاشان در فرودگاه کیش به زمین نشست.

وی در ادامه گفت: این پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه انجام می شود. این پروازها از کاشان ساعت 9 صبح و از جزیره کیش ساعت 11 صبح انجام می شود.

مدیر کل فرودگاه کیش همکاری آژانس های هواپیمایی را در توسعه و جذب گردشگر و پایدار بودن پرواز ها به کیش مؤثر و مهم دانست و افزود: در حال حاضر از 22 مبدا به جزیره کیش مسیر پروازی ایجاد شده است و امیدواریم بتوانیم با ایجاد خطوط پروازی بین شهرهای گردشگری به کیش به رونق صنعت گردشگری کیش کمک کنیم.

وی در خصوص برقراری خطوط پروازی جدید از شهرهای دیگر به مقصد کیش گفت: طی مذاکرات و پیگیری های انجام شده، در تلاش هستیم خطوط پروازی را بین جزایر و سایر شهرهای کشور  به کیش از جمله قشم، لار، عسلویه، بندرعباس و گرگان برقرار سازیم. همچنین با افزوده شدن دو فروند هواپیمای ایرباس جدید به ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کیش در صدد هستیم با توجه به قابلیت های گردشگری کیش، پروازهای خارجی بین کشورهای مسلمان با هدف جذب گردشگر مسلمان و گردشگری حلال راه اندازی کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی