اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951018215616007

پایان رقابت های بسکتبال کارگران

سیمان شاهرود قهرمان شد

کد: 13951018215616007

https://goo.gl/88zEql

، تهران , (اخبار رسمی): رقابت های بسکتبال قهرمانی کارگران کشور که از هفته پیش در شاهرود آغاز شده بود با قهرمانی نماینده میزبان به پایان رسید.

سیمان شاهرود قهرمان شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال دردیدار نهائی این بازیها دو تیم سیمان شاهرود و ذوب‌آهن اصفهان به مصاف هم رفتند  که در این دیدار تیم سیمان شاهرود بر تیم رقیب خود غلبه کرد.سیمان شاهرود با بازی مقتدرانه در برابر حریف خود با نتیجه 74 بر 67 پیروز میدان شد و قهرمان این دوره از مسابقات بسکتبال کارگران کشور شد.

در دیدار رده‌بندی نیز دو تیم فولاد آلیاژ یزد و ساپکو تهران نیز به دیدار هم رفتند و در این دیدار نیز ساپکو تهران بر حریف خود غلبه کرد و بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد.همچنین تیم بسکتبال ساپکو تهران با نتیجه 54 بر 36 فولاد آلیاژ یزد را شکست داد و به‌این‌ترتیب تیم سیمان شاهرود، ذوب‌آهن اصفهان،ساپکو تهران و فولاد آلیاژ یزد مقام اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران، نهاد حاکم در بسکتبال ایران می‌باشد که در سال 1945 تأسیس شده است و از سال 1947 عضو فدراسیون بین‌المللی بسکتبال نیز بوده است و همچنین عضو فیبا آسیا و از نهادهای مسئول سازماندهی تیم ملی بسکتبال ایران می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش