اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951019216906044

برای نخستین بار در جهان روی داد

تلفیق واحد الفین با واحد PHDپتروشیمی جم

کد: 13951019216906044

https://goo.gl/7C8Xn5

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل پتروشیمی جم از تلفیق واحد الفین با واحدPHD این شرکت برای نخستین بار در جهان خبر داد.

تلفیق واحد الفین با واحد PHDپتروشیمی جم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم، حسین میرافضلی در مراسم معارفه مدیر جدید فروش و بازاریابی شرکت با اشاره به اصلاح واحد ها اظهار کرد: برای نخستین بار در جهان توانستیم در پتروشیمی جم واحد الفین را با واحد phd تلفیق کنیم که این کار در جهان نادر است و امیدوارم نتایج مثبتی برای شرکت داشته باشد.

مدیرعامل پتروشیمی جم با تاکید بر بهینه سازی واحد ها و افزایش بهره وری شرکت ، خاطرنشان کرد: اخیرا با همت کارکنان موفق شدیم که در واحد PE اصلاحاتی انجام دهیم و با این تغییرات توانستیم گرید LN را در این واحد به تولید برسانیم که با توجه به بازار مناسب این گرید در فروش و سود آوری شرکت تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه باید سیاست فروش مویرگی را در پیش بگیریم اظهار داشت: با افزایش مجتمع های پتروشیمی در کشور قطعا در سال های آینده بازار محصولات پتروشیمی اشباه خواهد شد و باید به این سمت برویم که فروش محصولات را به صورت بدون واسطه انجام دهیم تا حاشیه سود خودمان افزایش یابد و با مشتریان مستقیم در ارتباط باشیم.

مهندس میرافضلی با اشاره به طرح توسعه ای پتروشیمی جم تصریح کرد: با توجه به طرح توسعه ای که بنا بر اجرا داریم امیدواریم در 5 سال آینده پتروشیمی جم را 2 برابر کنیم.

در این مراسم ، مجید بختیاری از مدیران خرید ذوب آهن اصفهان به عنوان مدیر جدید فروش و بازاریابی پتروشیمی جم معرفی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پتروشیمی جم

شرکت پتروشیمی جم که به اختصار JPC نامیده می شود یکی از بزرگترین واحدهای تولید الفین در جهان، یکی از طرح های توسعه ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در سال 1378 در منطقه آزاد پتروشیمی پارس در عسلویه بوده‌است که عمدتا به منظور تولید الفین ها و پلی اتیلن های سبک خطی و سنگین تاسیس گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته