نخستین نیوزوایر بین المللی ایران

کد: 13951022218805603
اطلاعات تماس خبر
[نمایش اطلاعات]

از نگاه Android Authority

هواوی برترین تولیدکننده گوشی هوشمنددر سال 2016 شد

کد: 13951022218805603

https://goo.gl/PuASPw

، تهران، (اخبار رسمی): موسسه خبریAndroid Authorityدر حاشیه نمایشگاه CES 2016 لاس وگاس شرکت هواوی را به عنوان برترین تولیدکننده گوشی های هوشمند اندروییدی در سال 2016 انتخاب کرد.

 هواوی برترین تولیدکننده گوشی هوشمنددر سال 2016 شد
هواوی برترین تولیدکننده گوشی هوشمنددر سال 2016 شد

به گزارش روابط عمومی هواوی در ایران ، شرکت هواوی در سال2015 موفق به فروش 108 میلیون گوشی هوشمند شده بود، در سال 2016 با افزایش این میزان در حدود 139 میلیون گوشی هوشمند فروخته است. 

هواوی در این روزها توانسته در رقابت با سایر برند ها موفق عمل کند. از سویی این کمپانی هنوز نتوانسته در بازار آمریکا قدرت نمایی کند، اما بخش بزرگی از بازار اروپا را از آن خود کرده است. 
بر اساس این گزارش، هواوی در سال 2016 محصول مشترکی با گوگل نداشته، اما توانسته با همکاری لایکا گوشی های پیشرفته و پرچمدار متفاوتی روانه بازار کند و خلاء همکاری با گوگل را پر کند. همچنین این کمپانی در زمینه فبلت ها که روز به روز سهم شان در بازار بیشتر و بیشتر می شود، فعالیت های متمرکزی داشته است و در کنار عرضه سری جدید Mate 9، یک سری لوکس با همکاری Porsche روانه بازار کرده است. 
شرکت هواوی که پیش از این در زمینه گوشی های ارزان قیمت سردمدار بازار بوده است، حالا نشان داده است که می تواند برند قابل اطمینانی در بخش گوشی های گران قیمت و پیشرفته بازار باشد. از سوی دیگر، برند Honor نیز در کنار برند Huawei توانسته توجه آن دسته از مشتریانی که نیاز به گوشی پیشرفته ولی به مقرون به صرفه را دارند جلب کند و سهم بالایی از بازار را از آن خود کند. 
ترکیب گوشی های پرچمدار قدرتمند و گوشی های رده متوسط جذاب باعث شده هواوی فاصله اش را با اپل و سامسونگ کمتر کند و برای پشت سر گذاشتن رقبایش و تبدیل شدن به برترین تولیدکننده بازار طی چند سال آینده برنامه ریزی کند. 

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

هواوی

هواوی یک شرکت تولیدکننده تجهیزات ‌مخابراتی و ارتباطی است که تقریبا در تمام زمینه‌های مرتبط فعالیت می‌کند و خدماتی دارد. گرایش عمده هواوی به سمت ادوات و سیستم‌های شبکه موبایل خصوصاً فناوری CDMA و WCDMA است. این شرکت در واقع یکی از بازیگران فعال حوزه 3G (نسل سوم تلفن‌های موبایل) محسوب می‌شود. هواوی همچنین در عرصه ساخت سوئیچ‌های فناوری باند پهن (xDSL) و سیستم‌های دسترسی به اینترنت پرسرعت نیز فعال است. سایر تجهیزات شبکه‌های دیتا مانند سوئیچ‌هایATM ، روتر و ادوات VoIP جزو مجموعه محصولات هواوی هستند. فناوری (WLL (Wireless Local Loop و دیگر ناوری‌های ارتباطات بی‌سیم، سیستم‌های ویدئو کنفرانس، شبکه‌های نوری و نیز سیستم‌های موسوم به Call Center (مراکز تلفنی) از دیگر زمینه‌های فعالیت این شرکت است. بسیاری از محصولات هواوی متکی بر تراشه‌های اختصاصی ASIC یا (Application Specific Integrated Circuits) ساخت همین شرکت هستند و هواوی بخش زیادی از درآمدهای خود را صرف تحقیق و توسعه همین تراشه‌ها و محصولات مبتنی بر آن‌ها می‌کند به گونه‌ای که بر اساس ادعای مدیران هواوی، نزدیک به نیمی از کارمندان شرکت، به نوعی درگیر فعالیت‌های R&D هستند. اختصاص ده درصد از درآمدهای شرکت به فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی نشان می‌دهد که رهبران هواوی بسیار مایلند این شرکت از نظر فنی روی پای خود بایستد.

اطلاعات تماس خبر
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

فن آوری اطلاعات

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.