اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951025220076814

امکان رزرو یک میلیون هتل بین المللی با کارت شتاب ریالی

دغدغه رزرو آنلاین هتل برطرف شد

کد: 13951025220076814

https://goo.gl/bshuas

، تهران , (اخبار رسمی): این شرکت با امکان رزرو آنلاین بیش از یک میلیون هتل تحت شبکه بین المللی Booking.com و پرداخت آنلاین با کارت شتاب به‌صورت ریالی، مسافرت به کلیه کشورهای دنیا را آسان‌تر کرده است.

دغدغه رزرو آنلاین هتل برطرف شد

Gobooking.ir با امکان رزرو آنلاین بیش از یک میلیون هتل تحت شبکه بین المللی Booking.com و پرداخت آنلاین با کارت شتاب و به صورت ریالی مسافرت به کلیه کشورهای دنیا را آسانتر کرده است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت Gobooking.ir، دغدغه رزرو آنلاین هتل، بدون واسطه یکی از مشکلات اغلب افراد برای سفرهای توریستی و کاری است. این   شرکت با امکان رزرو آنلاین بیش از یک میلیون هتل تحت شبکه بین المللی Booking.com و پرداخت آنلاین با کارت شتاب و البته به صورت ریالی، مسافرت به کلیه کشورهای دنیا را آسانتر کرده است.
بر اساس این گزارش، کلیه مراحل رزرو یک هتل به صورت 100 درصد آنلاین و با قیمتی مناسب و رقابتی عرضه شده و مسافران می‌توانند در زمان صرفه‌جویی و با خیالی آسوده برای سفر خود برنامه‌ریزی کنند. 
همچنین جستجو و فیلترکردن هتل از نظر امکانات، میزان درجه کیفی هتل و مشاهده روی نقشه گوگل و مشاهده کلیه امکانات رفاهی هتل به صورت آنلاین در وب‌سایت قابل دسترس بوده ضمن آنکه آنلاین بودن کلیه مراحل تجربه لذت بخشی را به مشتریان اعطا می‌کند.
از سوی دیگر، در تمامی ایام سال و در هتل‌های منتخب تخفیف‌های هفتگی و روزانه جهت رفاه مشتریان گرامی عرضه شده و دسترسی به این تخفیف‌های جهانی رزرواسیون شما را دلچسب‌تر خواهد کرد. 
بر همین اساس، کلیه قیمت‌های هتل‌های مندرج در وب‌سایت در مقایسه با سایر آژانس‌ها و وب‌سایت‌های آنلاین غیرایرانی مقرون به صرفه‌تر بوده و مسافرین می‌توانند با حذف واسطه‌ها، هتل محل اقامت خود را آزادانه و با قیمت مناسب‌تری در سراسر دنیا رزرو کنند.
تیم پشتیبانی این شرکت به صورت 24 ساعته نیز در خدمت مشتریان بوده ضمن آنکه از طریق تماس مستقیم و کانال تلگرام و اینستاگرام نیز امکان برقراری ارتباط فراهم شده است.
Gobooking.ir پیشنهادات فوق‌العاده‌ای را برای نوروز 96 برای شما تدارک دیده که می‌توان این تخفیف‌ها را در اینستاگرام مشاهد کرد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گوبوکینگ

رزرو آنلاین هتل از سایت Gobookingدغدغه رزرو آنلاین هتل بدون واسطه یکی از مشکلات افراد برای سفرهای توریستی و کاری است.Gobooking با امکان رزرو آنلاین هتل از بیش از 900000 هتل و با تسهیل خدمات رزرواسیون و پرداخت آنلاین با کارت شتاب و به صورت ریالی همانند وب سایتهای جهانی Booking مسافرت به کلیه کشورهای دنیا را آسانتر کرده است . کلیه مراحل رزرو یک هتل به صورت صد در صد آنلاین و با قیمتی مناسب و رقابتی عرضه شده و مسافران می توانند در زمان صرفه جویی و با خیالی آسوده برای سفر خود برنامه ریزی کند . جستجو و فیلتر کردن هتل از نظر امکانات ، میزان درجه کیفی هتل و مشاهده روی نقشه گوگل و دسترسی به کلیه امکانات رفاهی هتل به صورت آنلاین در وب سایت قابل دسترس است و آنلاین بودن کلیه مراحل تجربه لذت بخشی است. در تمامی ایام سال و در هتلهای منتخب آفرهای هفتگی و روزانه جهت رفاه مشتریان گرامی عرضه شده است و تجربه لذت بخش دسترسی به آفرهای جهانی رزرواسیون شما را دلچسب تر خواهد کرد . تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته نیز در خدمت شما است و از طریق تماس مستقیم و کانال تلگرام و اینستاگرام امکان برقراری ارتباط فراهم است . Gobooking.ir پیشنهادات فوق العاده ای را برای نوروز 96 برای شما تدارک دیده است . آفرهای ما را در اینستاگرام مشاهد کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]