اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951025220355730

27 دی برگزار می شود

بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

کد: 13951025220355730

https://goo.gl/uIlYoP

، تهران , (اخبار رسمی): بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی دوشنبه 27 دی ماه در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت،دکتر اصغر عبادی فر،دبیر بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره امسال در دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی برگزار شده است که در 27 دی ماه طی مراسمی با حضور مسئولین ارشد کشور، وزیر، معاونین و مدیران ارشد وزارت بهداشت معرفی و تقدیر خواهند شد.

دبیر بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی افزود:برگزیدگان امسال جشنواره در بخش حقیقی شامل 6 برگزیده در گروه علوم بالینی و سلامت، 4 برگزیده در بخش علوم پایه و در گروه ابداعات، اختراعات و فناوری یک برگزیده که از محققین جوان می باشد.

وی اضافه کرد: در بخش نهادهای حقوقی نیز 4 دانشگاه، 6 مرکز تحقیقات، 4 کمیته تحقیقات دانشجویی، 3 نشریه و یک موسسه غیر دولتی حامی پژوهش شامل برگزیدگان این دوره از جشنواره می باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]