کد: 13951027221515730

امروز انجام می شود

توزیع دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستیاری

کد: 13951027221515730

https://goo.gl/7Mc6Fp

، تهران ، (اخبار رسمی): فترچه راهنمای ثبت نام در آزمون دستیاری سال 96 امروز منتشر می شودوداوطلبان از اول تا دهم بهمن ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

توزیع دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستیاری

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، محمد حسین پورکاظمی،رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت این خبر را علام کرد و گفت: دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال 96 از امروز سه شنبه 28 دی ماه جاری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی http://sanjeshp.ir/  منتشر می شود. لازم است داوطلبان قبل از ثبت نام دفترچه راهنما را با دقت مطالعه کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال 96 از اول بهمن شروع می شود و تا دهم این ماه ادامه دارد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان با تاکید بر اینکه ظرفیت پذیرش در دوره دستیاری تخصصی پزشکی برای سال آینده کاهش نخواهد یافت گفت: ظرفیت پذیرش در این آزمون اردیبهشت ماه سال 96 از سوی دانشگاه‌ها به وزارت بهداشت اعلام خواهد شد. اما نکته مهم این است که ظرفیت پذیرش در این آزمون در مقایسه با سال 95 که بیش از 3 هزار نفربود، کاهش نخواهد یافت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.