کد: 13951029222465807

تخصیص سهام بیمه ملت به بازنشستگان آغاز شد

کد: 13951029222465807

https://goo.gl/zkRNNw

، تهران ، (اخبار رسمی): فرآیند دریافت کد سهامداری بازنشستگان کشوری برای تخصیص سهام بیمه ملت، آغاز شده است.

تخصیص سهام بیمه ملت به بازنشستگان آغاز شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، محمود طهماسبی،مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام این خبر گفت: بازنشستگان ارجمند، پس از دریافت کد سهامداری خود از دوم تا چهارم بهمن ماه ۹۵ فرصت دارند با مراجعه به سایت صندوق به نشانی cspf.ir در صورت تمایل، انصراف خود را از خرید سهام اعلام کنند.
وی همچنین تصریح کرد: پس از مشخص شدن لیست نهایی بازنشستگان کشوریِ متقاضی سهام، حداکثر تا نیمه نخست بهمن ماه امسال، فرآیند تخصیص سهام آغاز می شود.
طهماسبی درباره قیمت و تعداد تخصیص سهام بیمه ملت نیز افزود: میزان تخصیص سهام به هر کد سهامداری ۳۵۰۰ سهم و هر سهم به قیمت ۲۰۲ تومان عرضه می شود.
وی ارزش کنونی سهام بیمه ملت در بازار بورس را محدوده ۲۰۰ تومان عنوان کرد و افزود: با توجه به روند خوب افزایش قیمت سهام بیمه ملت، انتظار می رود این سهام، سودآوری مناسبی به ویژه برای بازنشستگان متقاضی داشته باشد.
واگذاری سهام بیمه ملت به بازنشستگان کشوری در قالب وام قرض الحسنه با بازپرداخت ۳۶ ماهه از یکم تا ۱۹ دی ماه انجام شد که ۱۳۰ هزار بازنشسته کشوری از این طرح استقبال کردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صندوق بازنشستگی کشوری

پس از تصویب قانون استخدام کشوری در تاریخ 31/3/1345 به موجب ماده 70 قانون مزبور اداره کل بازنشستگی با کلیه دارائی و موجودی صندوق بازنشستگی و اسناد و اوراق و بودجه وتعهدات خود از وزارت دارائی منتزع و تابع سازمان اموراداری واستخدامی کشور گردید و براساس اصلاحیه ماده مذکور از اول سال 1354 صندوق بازنشستگی کشوری به صورت موسسه ای مستقل وابسته به سازمان اموراداری و استخدامی کشور تشکیل گردید . با ادغام سازمانهای اموراداری و استخدامی کشور و برنامه وبودجه در تاریخ 11/12/1378و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، صندوق بازنشستگی کشوری نیز یکی از موسسات تابعه این سازمان شد ، با تصویب قانون نظام جامع رفاه وتامین اجتماعی در تاریخ 21/2/1383 و به موجب تبصره 2 ماده 17 این قانون ، صندوق بازنشستگی کشوری از سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور منتزع و تابع وزارت رفاه وتامین اجتماعی گردید و توسط صندوق بازنشستگی کشوری اداره می شود.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.