اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951029222786618

‫آشنایی با محصول Microsoft Dynamics 365

کامل ترین نرم افزار سازمانی

کد: 13951029222786618

https://goo.gl/SENnyP

، تهران , (اخبار رسمی): به لطف قدرت هوش تجاری مایکروسافت «Power BI» و هوشمندی کورتانا «Cortana» ابزار لازم جهت قابلیت پیش‌بینی اطلاعات در دسترس را خواهید داشت.

معرفی نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365

داینامیک 365 قصد دارد تا تمام ویژگی‌های کاربردی برنامه‌ها را از جمله خدمات مالی، خدمات عمومی، فروش، خدمات عملیاتی، بازاریابی، اتوماسیون خدمات پروژه و خدمات به مشتریان را یک جا به کاربران ارائه دهد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت سامانه‌های مدیریت، نرم افزار 365 Microsoft Dynamics یکی از کامل‌ترین محصولاتی است که شرکت  مایکروسافت در حوزه نرم افزارهای سازمانی ارائه داده است.

این نرم‌افزار همه قابلیت‌های یک سیستم ERP و یک سیستم CRM را در خود جای داده اما به‌عبارت دیگر سازمان‌ها با استفاده از این نرم‌افزار قادر خواهند بود تا تمامی نیازمندی‌های کسب‌وکار خود را که تا پیش از این با استفاده از چند نرم‌افزار جداگانه پوشش می‌دادند، اینک در یک نرم‌افزار کاملا یکپارچه پوشش دهند. نرم افزار داینامیک 365 را می‌توان به‌عنوان سرآمد نرم افزارهای سازمانی شرکت مایکروسافت دانست.

داینامیک 365 قصد دارد تا تمام ویژگی‌های کاربردی برنامه‌ها را از جمله خدمات مالی، خدمات عمومی، فروش، خدمات عملیاتی، بازاریابی، اتوماسیون خدمات پروژه وخدمات به مشتریان را یک جا به کاربران ارائه دهد. این برنامه‌ها می‌توانند به طور مستقل استقرار پیدا کنند و این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا نسبت به خرید  تنها آنچه را که نیاز دارند اقدام کنند.

به لطف قدرت هوش تجاری مایکروسافت (Power BI) و هوشمندی کورتانا (Cortana) ابزار لازم جهت قابلیت پیش‌بینی اطلاعات در دسترس را خواهید داشت. به‌عنوان مثال، با هوش کورتانا می‌توانید از فروش مکرر خود، نیاز به محصولات جدید و خدمات مشتری را پیش‌بینی کنید و در نتیجه با این کار بر روی فروش محصولات و خدمات جدید به مشتریان فعلی متمرکز شوید.

پیش از بررسی ادامه مقاله، در این کلیپ می‌توانید در کمتر از 2 دقیقه با قابلیت‌های مایکروسافت داینامیک 365 آشنا شوید.

داینامیک 365 در چه نسخه‌هایی ارائه می‌شود؟ 

مایکروسافت داینامیک 365 در دو نسخه Enterprise و Business عرضه شد. نسخه Enterprise برای سازمان‌های با بیش از 250 کاربر و نسخه Business برای شرکت‌هایی که بین 10 تا 250 کاربر دارند ارائه شده است.

نسخه Businesss بیشتر بر روی سازمان‌های کوچک‌تر متمرکز شده است که شامل داینامیک 365 برای خدمات مالی نیز می‌شود. در نسخه Enterprise، خدمات مالی در دسترس نیست، اما قابلیت خدمات عملیاتی در داینامیک 365 وجود دارد. 

نسخه Enterprise در دو نوع برنامه در دسترس است، طرح 1 شامل همه چیز به جز خدمات عملیاتی و طرح 2 شامل همه چیز از جمله خدمات عملیاتی می‌شود.

برنامه‌های تلفن همراه در دسترس برای مایکروسافت داینامیک 365

برنامه‌های موجود با تمام سیستم‌عامل‌های iOS، اندروید و ویندوز فون سازگار است، علاوه بر این، برنامه‌ها در حالت آفلاین قابل استفاده‌اند به این معنا که در موقع بروز مشکل ارتباطی، نگران از دست دادن اطلاعات خود نخواهید بود.

آیا داینامیک 365 با آفیس 365 یکپارچه شده است

مایکروسافت ما را با یکپارچگی کامل داینامیک و آفیس 365 امیدوار کرده است تا لذت بیشتری از کار با آن ببریم.

یکپارچگی کاملی با آفیس 365 به ویژه با نرم افزار Outlook صورت گرفته به‌عنوان مثال، هنگامی که یک ایمیل از طرف مشتری دریافت می‌شود شما می‌توانید اسناد، از جمله پیش فاکتور و فاکتورها را به طور مستقیم از طریق نرم افزار Outlook ارسال کنید.

به‌روزرسانی یک سند برای تغییر مقادیر یا درخواست تخفیف بدون بیرون رفتن از سرویس گیرنده ایمیل می‌تواند انجام شود. زمانی‌که به مشتریان متعددی ایمیل ارسال می‌کنید، شما به راحتی قادر خواهید بود تا اسناد مرتبط، فرصت‌ها و وضعیت حساب برای همه دریافت‌کنندگان را در نوار کناری مشاهده کنید.  

جمع‌بندی

مایکروسافت مأموریت این محصول جدید را توانمندسازی هر فرد و هر سازمان برای کسب بیشترین دستاوردها تعیین کرده است. با پیاده‌سازی مایکروسافت داینامیک 365، شما به وضوح می‌توانید نتایج این تلاش‌ها را مشاهده کنید و با حذف و یکپارچه‌سازی انباری از اطلاعات، موانع را از بین ببرید.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]