کد: 13951029222875514

اقدام سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی

ساینا اتوماتیک سبزعضوکمپین احیای دریاچه ارومیه شد

کد: 13951029222875514

https://goo.gl/k48dro

، تهران ، (اخبار رسمی): سایپا در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و به منظور حمایت از طرح احیای دریاچه ارومیه، نخستین خودرو "ساینا اتوماتیک سبز" را پس از تولید، به این طرح اهدا خواهد کرد.

ساینا اتوماتیک سبزعضوکمپین احیای دریاچه ارومیه شد

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سایپا: در همایش روز ملی هوای پاک که با شعار "با هم به سوی هوای پاک" و با حضور دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیطزیست، مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر مهدی جمالی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در محل سازمان حفاظت محیطزیست برگزار شد، گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیتهای اجتماعی و تلاش برای داشتن هوای پاک در کنار دستگاههای مسئول و مردم به منظور حمایت از طرح احیای دریاچه ارومیه، با اهدای اولین خودروی ساینا اتوماتیک سبز، که در آینده نزدیک تولید آن آغاز خواهد شد به این کمپین می پیوندد.

همچنین سایپا در سالهای اخیر با اجرای پروژه های متعدد برای ارتقاء کیفیت محصولات همواره تلاش کرده طرح های موثری در تولید محصول باکیفیت و کاهش آلاینده های زیست محیطی اجرا کند.

گفتنی است سایپا با سیاست گذاری و شعار دوستدار محیطزیست در حوزه فرایندها، محصولات و مسئولیت های اجتماعی از سال های گذشته همواره در اتخاذ سیاست ها و راهبردهای اجرایی زیست محیطی و هوای پاک پیشگام بوده و برنامه های متنوعی را از گذشته اجرا کرده و هم اکنون نیز دردست اجرا دارد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایپا

گروه خودروسازی سایپا فلسفه و نگرش خود را بر پنج اصل رشد متوازن و مستمر، ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان، رهبری هزینه رقابتی، دستیابی به برند برتر ایرانی و کمینه سازی ریسک در سرمایه گذاری، بنا نموده است.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | محیط زیست

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.