رئیس اورژانش کشور:

119 مصدوم حادثه پلاسکو تحت درمان قرار گرفتند

کد: 13951102223715730

https://goo.gl/E6CQYo

، تهران ، (اخبار رسمی): تا ساعت 8:30 امروز شنبه تعداد کل مصدومان 119 نفر است که ۳۷ نفر به بیمارستان ها منتقل شدند و ۸۲ نفر تحت درمان سرپایی قرار گرفتند.

119 مصدوم حادثه پلاسکو تحت درمان قرار گرفتند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ،پیر حسین کولیوند، رئیس اورژانش کشور این خبر را اعلام کرد و گفت: از کل انتقالیها به بیمارستانها فقط ۴ نفر بستری هستند و بقیه مرخص شده‌اند.

وی در ادامه گفت: ۱ نفر از این افراد در بیمارستان به علت سوختگی شدید به شهادت رسید و ۲ نفر نیز از زیر آوار خارج شدند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.