اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951102224306261

مراسم دهمین سالروز تاسیس «شرکت نرم‌افزار حسابداری محک» برگزار شد

گسترش عرضه نرم‌افزار حسابداری ایرانی در بازارجهانی

کد: 13951102224306261

https://goo.gl/UmwhFo

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به تجربه تولید نرم‌افزار حسابداری و ارائه محدود آن در سطح جهانی، باید در دهه دوم فعالیت‌ این شرکت به سمت تولید و گسترش استفاده از نرم‌افزارهای ایرانی در بازارهای جهانی متمرکز شویم.

مراسم دهمین سال تاسیس شرکت نرم افزاری محک برگزارشد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت نرم‌افزار حسابداری محک، فرزاد فرهوش رئیس هیات مدیره این شرکت در مراسم دهمین سالروز تأسیس «شرکت نرم‌افزار حسابداری محک» با ارزیابی عملکرد آن در حوزه نرم‌افزاری کشور گفت: تمام پیشرفت‌ها و افتخارات کسب شده طی سال‌های گذشته مرهون تلاش بی‌وقفه کارمندان، مشتریان و حمایت نمایندگان از این شرکت است. 
وی ادامه داد: با توجه به سرعت پیشرفت روزافزون شرکت طی سال‌های اخیر در عرصه‌هایی نظیر کسب سهم فروش مناسب در حوزه نرم‌افزار حسابداری بازارداخل کشور، تولید محصول بین‌المللی و ارائه محدود آن به بازارهای جهانی، باید سعی شود تا با برنامه‌ریزی دقیق و آینده‌نگرانه در دهه دوم فعالیت این شرکت به سمت گسترش حضور در بازارهای جهانی حرکت کرده تا به افتخار تازه‌ای در عرصه جهانی دست یابیم.
در ادامه این مراسم بنانژاد رئیس اتاق اصناف مشهد، با اشاره به فعالیت‌های یک دهه‌ای این شرکت اظهارکرد: نرم‌افزارهای کاربردی و آسان حسابداری برای تمامی صنوف کشور از آنجا اهمیت دوچندان و ویژه‌ای پیدا می‌کند که با الکترونیکی شدن اظهارنامه‌های مالیاتی و به منظور سهولت و معتبرنبودن بسیاری از دفاتر دست‌نویس، صاحبان مشاغل باید به استفاده از نرم‌افزارهای معتبر در روند وضعیت حسابداری بنگاه‌های اقتصادی خود روی بیاورند.

همچنین موسوی مدیر روابط عمومی شرکت نرم‌افزاری حسابداری محک نیز در حاشیه این مراسم گفت: این شرکت در 13 دی‌ماه 85 به‌طور رسمی فعالیت خود را در حوزه تولید، فروش و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی آغاز کرده و به همین منظور در یک ماه گذشته سعی بر آن داشت تا با تخفیف‌های مختلف به مشتریان، نمایندگان و عموم جامعه از حمایت‌های بی‌دریغ آنان در طی این یک دهه تشکر کرده و به نوعی دین خود را به جامعه و مردم ادا کند.

وی افزود: این شرکت همواره سعی داشته در دی‌ماه هر سال، برای تمام مخاطبان خود هدایای ویژه‌ای در نظر بگیرد و به همین منظور در 13 دی‌ماه سال جاری، 10هزار نسخه از نرم‌افزار حسابداری شخصی خود را با نام کیف‌پول محک به‌صورت رایگان به تمام افرادی که در آن روز به سایت این شرکت مراجعه و تقاضای دریافت این محصول را داشتند، ارائه کرد. 

بر پایه همین گزارش، در سومین پنل این رویداد (دهمین سالروز تأسیس «شرکت نرم‌افزاری محک»)، سومین مرحله از قرعه‌کشی «طرح همراهان محک» برگزار شد و یکی از مشتریان مشهدی و همینطور نماینده‌ای از تربت‌جام برنده سفر به دوبی شدند.
لازم به ذکر است که در دوره گذشته قرعه‌کشی همراهان محک، سفر به استانبول و گرجستان برای مشتریان و نمایندگان در ماه‌های گذشته اعطا شده بود.
همچنین باید اشاره شود که تمام مشتریانی که در دی‌ماه اقدام به خرید نرم‌افزار حسابداری از این شرکت کردند، یک افزونه به قیمت 82 هزار تومان به صورت رایگان به آنها هدیه شد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری محک

شــرکت نرم افزار حسابداری محک با بیش از یک دهه سابقه در حوزه تولید و پشتیبانی انواع نرم افزار حسابداری ، مالی و مدیریتی همواره تلاش نموده تا با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را به خصوص در حوزه هــای حسابداری فروشگاهی ، حسابداری شرکتی ،حسابداری تولیدی و حسابداری شخصی برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تـر شدن امور مـالی و مدـیریتـی کـسب‌وکـارهـا و اشـخاص سرتاسر کره زمین تولید نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]