اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951102224515730

رییس دفتر آمار و فنآوری اطلاعات منصوب شد

کد: 13951102224515730

https://goo.gl/huCMsh

، تهران , (اخبار رسمی): طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،سمتسیدمحمود تارا از سرپرست دفتر آمار و فنآوری اطلاعات به رییس این مرکز ارتقا یافت.

رییس دفتر آمار و فنآوری اطلاعات منصوب شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ،متن این حکم به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر سیدمحمود تارا
سرپرست محترم دفتر آمار و فنآوری اطلاعات
با سلام؛
پیرو ابلاغ شماره 934/100 مورخ 13/10/1394 و نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جناب عالی در طی تصدی مسئولیت مذکور، به موجب این ابلاغ به سمت رییس دفتر آمار و فنآوری اطلاعات ارتقاء یافته تا همچنان با رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمایید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون¬مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان