کد: 13951104225345611

طی مراسمی درکیش انجام شد

ادای احترام جزیره نشینان به شهدای آتشنشان پلاسکو

کد: 13951104225345611

https://goo.gl/PFoPVJ

، تهران , (اخبار رسمی): شهروندان جزیره کیش با برگزاری مراسم گرامیداشت به آتشنشانان حادثه ساختمان پلاسکو ادای احترام کردند.

ادای احترام جزیره نشینان به شهدای آتشنشان پلاسکو

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ساکنان جزیره کیش دیشب با حضور در مراسمی که توسط آتشنشانان کیش در ایستگاه مرکزی جزیره برگزار شد به شهدا و آسیب دیدگان حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو ادای احترام کردند.

در این مراسم خانواده ها با روشن کردن شمع و قراردادن شاخه های گل در محل یادبود شهیدان آتشنشان با خانواده های این بزرگ مردان ابراز همدردی کردند و این ضایعه اسفبار را به خانواده بزرگ آتش نشانان غیور کشورمان به ویژه آتشنشانان کیش تسلیت گفتند.

گفتنی است ساختمان پلاسکو اولین ساختمان مرتفع تهران است که صبح پنج شنبه 30 دی دچار حریق شد و با وجود تلاشهای نیروهای آتشنشانی این ساختمان پس از ساعتی فرو ریخت. تعدادی از آتش نشانان که در این ساختمان در حال خاموش کردن حریق بودند با ریزش ساختمان زیر آوار ماندند. عملیات آوار برداری این ساختمان همچنان ادامه دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه