اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951106226815730

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد

طلب ۱۱۰ میلیاردی دانشگاه بوشهر از بیمه‌ها

کد: 13951106226815730

https://goo.gl/BkASvo

، تهران , (اخبار رسمی): در چند سال اخیر با اقدامات صورت گرفته خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر توسعه پیدا کرده است.

طلب ۱۱۰ میلیاردی دانشگاه بوشهر از بیمه‌ها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  وزارت بهداشت،علیرضا رئیسی علیرضا ،رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعلام این  خبر در نشست گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت کارهای خوبی در بخش بهداشت و درمان در سطح استان و شهرستان دشتی شاهد هستیم.

وی افزود: درگذشته بیمارستان زینبیه خورموج تنها شش متخصص داشت و این رقم به ۱۵ متخصص افزایش پیداکرده است.

رئیسی از توسعه اورژانس به متراژ هزار مترمربع خبر داد و گفت: در بیمارستان زینبیه رادیولوژی دیجیتال نصب‌شده و تا پایان هفته نیز سی‌تی‌اسکن وارد شهرستان می‌شود.

وی از حمایت‌های بی‌دریغ فرماندار شهرستان تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد: با پیگیری‌های صورت گرفته و تلاش‌های مجدانه نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بیمارستان زینبیه خورموج به‌عنوان معین نفت معرفی شد که نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت این بیمارستان دارد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه از بخش خصوصی و خیرین حمایت می‌کنیم، اضافه کرد: دولت به‌تنهایی نمی‌تواند نیازهای درمان را تأمین می‌کند که می‌طلبد خیرین نیز در این عرصه ورود کنند و یاری‌رسان ما باشند.

وی به اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اشاره کرد و گفت: احداث پانسیون در مراکز و شهرستان‌ها از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی است که بیشتر مراکز تعمیر و تجهیز شده‌اند و نیاز مبرم به احداث پانسیون دارند.

رئیسی از طلب ۱۱۰ میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بیمه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: درصورتی‌که پانسیون در بادوله احداث شود هر چه زودتر مرکز بهداشتی در این شهر راه‌اندازی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

شعار «انسان سالم؛ محور توسعه پایدار» یکی از موضوعاتی است که در تدوین سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع این است که از این پس تمام برنامه ها و سیاست های کشور در این مدت 5 سال که در کشور مصوب و اجرایی باشد، باید تحت تاثیر این شعار محوری باشد و سلامت مردم و نقش انسان سالم در توسعه کشور مد نظر قرار گیرد و این، موضوع مهمی در کشور محسوب می شود. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول "تأمین سلامت مردم" در تحقق این هدف مصمم بوده و تمام توان خود را برای تحقق آن بسیج خواهد کرد. یکی از حقوق اساسی مردم دانستن و آگاهی است، آن هم در عصر ارتباطات و جامعه اطلاعاتی که بر اساس آگاهی و دانایی استوار است. بدیهی است در این میان، آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم در زمینه سلامتی و بهداشت، اولی تر و ابتدایی ترین حق مردم خواهد بود. روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مأموریت سازمانی خود، همواره تمام توان خود را در امر اطلاع رسانی صحیح و شفاف به مردم به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان