اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951112229395807

اهمیت صندوق های بازنشستگی و سرمایه گذاری مشارکتی

کد: 13951112229395807

https://goo.gl/BD41jB

، تهران , (اخبار رسمی): گردهمایی صندوق های بازنشستگی فرصت و ظرفیتی مطلوب را برای معرفی صندوق ها به بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری مشارکتی فراهم می آورد.

اهمیت صندوق های بازنشستگی و سرمایه گذاری مشارکتی

به گزارش اخبار رسمی به  نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری،حمید کلانتری ،معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این خبر را اعلام کرد و گفت:سرمایه گذاری مشترک صندوق های بازنشستگی و بخشی خصوصی راهبردی اصولی برای رسیدن به درآمدزایی و تولید پایدار است.

مدیران صندوق های بازنشستگی برای رسیدن به ارزش افزوده و درآمدزایی پایدار، باید مدل های سرمایه گذاری چابک، کارآمد با بهره وری مطلوب و متناسب با بازار را انتخاب کنند و در این میان مشارکت با بخش خصوصی راهکاری استرتژیک است.
کلانتری ادامه داد: صندوق های بازنشستگی باید با کمترین بروکراسی، کارگروه های اقتصادی را برای سرمایه گذاری جذب کند تا بتواند امانت دار خوبی برای کسور پردازان شاغل درزمان بازنشستگی باشد.
وی تصریح کرد: بورس یکی از مطئمن ترین سرمایه گذاری هایی است که می تواند صندوق های بازنشستگی را در برابر بحران های اقتصادی بیمه کند.
کلانتری تاکید کرد: صندوق های بازنشستگی در صورتی می توانند خدمات مطلوبی در زمان بازنشستگی به مشترکین خود بپردازد که سرمایه گذاری هدفمند و متناسب با شرایط اقتصادی کشور و جهان داشته باشد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صندوق بازنشستگی کشوری

پس از تصویب قانون استخدام کشوری در تاریخ 31/3/1345 به موجب ماده 70 قانون مزبور اداره کل بازنشستگی با کلیه دارائی و موجودی صندوق بازنشستگی و اسناد و اوراق و بودجه وتعهدات خود از وزارت دارائی منتزع و تابع سازمان اموراداری واستخدامی کشور گردید و براساس اصلاحیه ماده مذکور از اول سال 1354 صندوق بازنشستگی کشوری به صورت موسسه ای مستقل وابسته به سازمان اموراداری و استخدامی کشور تشکیل گردید . با ادغام سازمانهای اموراداری و استخدامی کشور و برنامه وبودجه در تاریخ 11/12/1378و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، صندوق بازنشستگی کشوری نیز یکی از موسسات تابعه این سازمان شد ، با تصویب قانون نظام جامع رفاه وتامین اجتماعی در تاریخ 21/2/1383 و به موجب تبصره 2 ماده 17 این قانون ، صندوق بازنشستگی کشوری از سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور منتزع و تابع وزارت رفاه وتامین اجتماعی گردید و توسط صندوق بازنشستگی کشوری اداره می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی