اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951116231655441

در سال جاری

ایران خودرو بیشترین سهم فروش بازار را کسب کرد

کد: 13951116231655441

https://goo.gl/haP5PD

، تهران , (اخبار رسمی): معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: اجرای طرح های فروش از جمله شیوه مشارکت در تولید موجب شده تا میزان فروش از تیراژ تولید ایران خودرو بیشتر شود و ما بتوانیم از سرمایه مشتری با سود مناسب در تولید محصول استفاده کنیم.

ایران خودرو بیشترین سهم فروش بازار را کسب کرد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایران خودرو، مصطفی خان کرمی، با بیان این که تولید و فروش امسال نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته گفت: با وجود تعدد و عرضه خودروهای وارداتی، تنوع محصولات ایران خودرو موجب حفظ سهم بیش از 52 درصدی ریالی و سهم تعدادی 51 درصدی تولید ایران خودرو در بازار شده است این در حالی است که با عرضه مناسب به دلیل استقبال بازار و مشتریان و عدم وجود محصول در تمامی سگمنت های قیمتی، سهم فروش بیشتری نسبت به سایر رقبای موجود در بازار داشته ایم.

وی افزود: از ابتدای سال تا دهه اول بهمن ماه بیش از 530 هزار دستگاه خودرو فاکتور و تحویل مشتریان شده است.

خان کرمی علاوه بر تنوع محصولات، روش های متنوع فروش در کنار افزایش کیفیت محصولات به منظور افزایش رضایت مشتریان را موجب تمایل بیشترآنان به خرید محصولات ایران خودرو دانست و گفت: طرح های اقساطی، نقدی، مشارکت در تولید، روش های پرداخت منعطف و به انتخاب مشتری و هدایا و تخفیف هایی که برای انواع محصولات درنظر گرفته می شود زمینه رضایت مشتریان را فراهم کرده است.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در پایان اظهار داشت: سایت اینترنتی ایجاد کرده ایم تا نمایندگی ها به صورت آنلاین درخواست ها و نظرات مشتری را درخصوص محصول ارسال کنند و ما بتوانیم براساس نظرات مشتری برنامه های خود را پیش ببریم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]