اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951119233366943

فروش ویژه دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن به مناسبت 22 بهمن برگزار می‌شود

تخفیف‌ 5 درصدی دستگاه های حضور و غیاب

کد: 13951119233366943

https://goo.gl/7cvOF7

، تهران , (اخبار رسمی):  فروش ویژه دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن به مناسبت 22 بهمن از 12 بهمن آغاز و تا پایان جشنواره (22 بهمن) ادامه دارد.

فروشگاه اینترنتی افق www.ofvco.com

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی افق فرا ویژن، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره فروش ویژه دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن به مناسبت 22 بهمن و در دوره زمانی 12 تا 22 بهمن ماه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند محصولات فروشگاه اینترنتی افق را از طریق سایت اینترنتی این شرکت به آدرس www.ofvco.com وبا 5 درصد تخفیف تهیه کنند.

حمیدرضا ماشاالهی مدیرعامل شرکت افق فرا ویژن مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت فروشگاه اینترنتی افق، محصول موردنظر خود را انتخاب و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج های تخفیفی هر محصول با شماره تماس 45892-021 تماس گرفته تا ضمن اطلاع دقیق از پکیج های تخفیفی محصولات، سریع تر بتوانند سفارش خود را ثبت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن با توجه به نیاز روز افزون کشور به ابزارهای مدیریتی و ایجاد نظم و هماهنگی جهت بهینه سازی عملکرد کلیه بخشهای صنعتی ، اداری ، درمانی ، دانشگاهی تاسیس شده است و با هدف همسو سازی ایران عزیز با حرکت رو به رشد تکنولوژی در قرن حاضر در سال ۱۳۸۶ در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی حضور و غیاب ، کنترل تردد ، قفل کارتی ، دوربین مداربسته و آیفون تصویری و تولید نرم افزارهای مربوطه در تهران به ثبت رسید. امروز بیش از یک میلیون کارمند از دستگاه ها و محصولات افق فرا ویژن استفاده میکنند. تنها دلیل موفقیت و رضایت خانواده 1700 نفری مشتریان افق در ارتباط بر مبنای صداقت خلاصه میشود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]