اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951121234095441

در جریان بازدید از این واحد صنعتی صورت گرفت

گزارش ایران خودرو خزر به معاون وزیر صنعت

کد: 13951121234095441

https://goo.gl/QMB0CX

، تهران , (اخبار رسمی): معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت که برای بازدید و افتتاح چند واحد صنعتی به مناسبت ایام الله دهه فجر به استان مازندران سفر کرده است، از شرکت ایران خودرو خزر بازدید کرد.

گزارش ایران خودرو خزر به معاون وزیر صنعت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ایران خودرو، محسن صالحی نیا، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با همراهی هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، حسین نجاری، مدیرعامل ساپکو و محمد محمدپور، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از خط تولید محصولات ایران خودرو در بابل بازدید کرده و در جلسه ای با مدیران این خودروسازی، به بررسی شرایط و عملکرد آن پرداختند.

صالحی نیا در این جلسه وضعیت تولید در ایران خودرو خزر را مطلوب توصیف کرد و گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی علاوه بر افتتاح چند واحد جدید، تعدادی از بنگاه های تولیدی استان مازندران را نیز بازدید کردیم که در این میان ایران خودرو خزر با توجه به حرکتی که در سایر صنایع منطقه ایجاد کرده، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: در جریان بازدیدها با تعدادی از قطعه سازان استان مازندران دیدار و گفت وگو داشتیم و مباحث توسعه ای صنعت خودرو و قطعه سازی در این استان مطرح شد. در این گفت وگو مشخص شد که صنعتگران استان از نقش آفرینی ایران خودرو خزر در حرکت و رونق صنایع منطقه رضایت دارند.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ابراز امیدواری کرد این روند مطلوب همچنان ادامه داشته باشد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز در این جلسه گفت: ایران خودرو در کشور و خاورمیانه به عنوان یک بنگاه تولیدی پیشرو و برتر مطرح شده است اما این به معنای این نیست که ما می خواهیم در همین نقطه بمانیم و به جایگاه فعلی بسنده کنیم.

یکه زارع افزود: با جدیت در تمام حوزه های مرتبط کاری برای پیشرفت و توسعه برنامه داریم و در این میان ایران خودرو خزر به عنوان یکی از اعضای مهم خانواده گروه صنعتی ایران خودرو می تواند بازوی اجرائی قوی برای دست یافتن به اهداف ما باشد.

مدیر عامل ایران خودرو خزر نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد و شرایط این شرکت ارائه کرد و گفت: در حالی که تیراژ تولید ایران خودرو خزر در کل سال پیش 24هزار و 820دستگاه بوده است، این شرکت موفق شده تا پایان روز 17بهمن ماه امسال 27هزار و 500دستگاه خودرو تولید کند.

سید امید حسینی نژاد با بیان اینکه رکورد تولید در این سایت خودروسازی در سال 93 با تیراژ 25هزار و 180 خودرو بوده، اعلام کرد: با حمایت های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو،‌ خط تولید این خودروسازی در شمال کشور رکورد تولید سالانه را شکسته است.

وی به دریافت گِرید A کیفیت از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای ایران خودرو خزر  نیز اشاره کرد و افزود: این شرکت خط قرمز مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در خصوص عدم تولید خودرو با کسری قطعه را نیز رعایت کرده و همچنین به دلیل فعالیت مطلوب در منطقه محروم، معافیت ده ساله مالیاتی را نیز کسب کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید