اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951123234516873

دوشنبه 25 بهمن‌ماه برگزار می‌شود

تقدیر از 80 اثر برتر جشنواره تبلیغات ایران

کد: 13951123234516873

https://goo.gl/miD2E6

، تهران , (اخبار رسمی): در این جشنواره از مجموع 830 اثر گزینش شده اولیه، 80 اثر واجد شرایط دریافت «شاهین» و «دیپلم افتخار» از هیات داوران شدند.

تقدیر از 80 اثر برتر جشنواره تبلیغات ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی جشنواره ملی تبلیغات، هوشمند سفیدی، رئیس جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران با اعلام این مطلب، گفت: این جشنواره پس از دریافت آثار و گزینش‌های اولیه، 830 اثر را در فرآیند داوری قرار داد که درنهایت 120 اثر به‌ عنوان نامزد به هیات داوران معرفی شده‌اند و در مراسم تحلیل از آن‌ها 80 اثر نیز به‌عنوان واجد شرایط دریافت «شاهین» و «دیپلم افتخار» معرفی خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه این مراسم با حضور مقامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و چهره‌های فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد، گفت: در آیین تقدیر از آثار برتر تبلیغاتی، از 20 اثر برگزیده در بخش ویژه تجلیل خواهد شد که 10 اثر مربوط به اقتصادمقاومتی بوده و تلاش جشنواره، کمک به تبدیل اقتصاد مقاومتی به گفتمان عمومی بوده و بر اساس درخواست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدنظر گرفته است و به همین دلیل به این آثار، علاوه بر اعطای شاهین و لوح سپاس، لوح ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز اعطاء خواهد شد.

سفیدی آثار تبلیغاتی قابل‌بررسی ارسال‌شده به جشنواره مرتبط با اقتصاد مقاومتی را 250 اثر اعلام کرد.

وی تعداد برگزیدگان بخش اصلی جشنواره را در زمینه‌های تبلیغات محیطی، تبلیغات دیجیتال، تبلیغات چاپی، تحقیقات مرتبط با تبلیغات، تبلیغات دیداری و شنیداری (پخشی)، برندینگ، تدوین کمپین‌های تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، تبلیغات مستقیم و فعالیت‌های روابط عمومی، 60 برگزیده اعلام کرد و گفت: نقاط قوت و ضعف آثار ارسالی و زمینه‌های تقویت آن‌ها در بیانیه هیات‌داوران که در مراسم قرائت خواهد شد، اعلام می‌شود.

رئیس جشنواره تبلیغات با اشاره به لزوم معرفی چهره‌های ماندگار تبلیغات ایران که بیشتر عمر خود را در این صنعت سپری کرده و برای اعتلای آن اهتمام ورزیده‌اند، از معرفی سه چهره شاخص در این جشنواره خبر داد.

او گفت: در این دوره از جشنواره 50 داور، کار داوری را انجام دادند و ناظران سازمان جهانی تبلیغات شاخه ایران بر امر داوری نظارت داشتند.

سفیدی در پایان اعلام کرد: در این مراسم، پیام دبیرکل سازمان جهانی تبلیغات به جشنواره ایران نیز قرائت خواهد شد.

لازم به ذکر است که مراسم تجلیل و اعلام نتیجه آرای هیئت‌داوران «جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران»، ساعت 14 دوشنبه 25 بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جشنواره تبلیغات ایران

جشنواره‌ی تبلیغات ایران مرجعی است مستقل برای ارج نهادن به آثار برجسته‌ی تبلیغات در کشور که میراث گذشته و حال دانش و هنر و فناوری تبلیغات را برای آیندگان ثبت می‌کند. جشنواره‌ تبلیغات ایران می‌کوشد بین صاحبان صنایع و خدمات و آگهی‌دهندگان از یک سو و کانونهای تبلیغات از سوی دیگر، و رسانه‌ها به عنوان سومین عنصر تبلیغات ارتباطی برقرار سازد که در آن، توانایی‌ها و خلاقیت‌های برتر قابل‌شناسایی باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]