اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951128236405376

دیروز بیش از ۱۲ هزار تن محصول در بورس کالا معامله شد

بازار آرام شیمیایی ها

کد: 13951128236405376

https://goo.gl/pdYGcW

، تهران , (اخبار رسمی): حجم معاملات محصولات شیمیایی روز گذشته در بورس کالای ایران به ۱۲ هزار و ۳۴۰ تن رسید.

بازار آرام شیمیایی ها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بورس کالای ایران، عرضه محصولات شیمیایی طی این روز ۲۱ هزار و ۷۳۸ تن و تقاضای آن ۲۳ هزار تن بود.

به این ترتیب در گروه محصولات شیمیایی بازار آرام بود و تنها کریستال ملامین، اسیداستیک،  دی اتیلن گلایکول، دی اتیل هگزانول و منومر وینیل استات با رقابت از سوی معامله گران خریداری شدند.

کریستال ملامین پتروشیمی خراسان با حجم عرضه ۱۷۰ تن به میزان ۲۴۰۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۴ هزار و ۷۴۷ تومان و نرخ خرید آن هم ۵ هزار و ۲۲۲ تومان رقم خورد. کریستال ملامین پتروشیمی ارومیه هم با عرضه ۷۰ تنی به میزان ۷۵۰ تن تقاضا داشت و با قیمت ۵ هزارو ۲۲۲ تومان معامله شد.

دی اتیلن گلایکول پتروشیمی شازند هم با ۱۱۰ تن عرضه ۱۸۷ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۲ هزار و ۹۵۲ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۲۷ تومان رقم خورد.

دی اتیل هگزانول این مجتمع هم با ۱۲۱۰ تن عرضه ۱۷۴۹ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۲۳۲ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۵۷۹ تومان رقم خورد.

منومر وینیل استات پتروشیمی شازند هم با ۵۵۰ تن عرضه ۱۲۵۴ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۲ هزارو ۸۵۰ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۲ هزار و ۸۶۱ تومان بود.

اسیداستیک پتروشیمی فن آوران هم با ۱۲۴۲ تن عرضه ۷۵۹۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا یک هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید آن هم یک هزار و ۴۳۰ تومان بود.

در همین حال استایرن منومر پتروشیمی پارس با حجم ۴۰۸ تن و نرخ پایه ۴ هزار و ۸۷۵ تومان معامله شد، سودکاستیک پتروشیمی آبادان هم به میزان ۴۰ تن و با قیمت پایه ۶۵۲ تومان معامله شد.

دی اتانول آمین پتروشیمی شازند و زایلین مخطوط پتروشیمی بندرامام هم وارد سیستم مچینگ شدند.

اوره صنعتی پتروشیمی کرمانشاه به حجم ۸۸۰ تن و نرخ پایه ۹۱۲ تومان معامله شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بورس کالای ایران

نیاز به ایجاد بازاری متشکل و سازمان یافته برای تقابل آزاد عرضه و تقاضا، دولت و مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا بستر قانونی لازم جهت تاسیس و راه اندازی بورسهای کالایی را در ایران فراهم سازند. در این راستا با تصویب بند (ج) ماده (95)قانون برنامه سوم و بند (الف) قانون برنامه چهارم ، شورای عالی بورس موظف به تشکیل و گسترش بورسهای کالایی در ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]