اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951130236575376

در اولین روز هفته بورس کالا صورت می گیرد

عرضه ۳۰ هزار تن سبد میلگرد و تیرآهن

کد: 13951130236575376

https://goo.gl/D1n80E

، تهران , (اخبار رسمی): تالار محصولات صنعتی ومعدنی بورس کالای ایران امروز (شنبه) ۳۰ بهمن ماه میزبان عرضه ۳۰ هزار تن سبد میلگرد و تیرآهن شرکت ذوب آهن اصفهان است.

عرضه ۳۰ هزار تن سبد میلگرد و تیرآهن

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بورس کالای ایران،  در این روز ۱۰ کیلوگرم شمش طلای زر معدن اختران نیز در تالار محصولات صنعتی ومعدنی بورس کالای ایران عرضه می شود.

بر اساس این گزارش ۷۸ هزار و ۶۵۰ تن انواع قیر، یک هزار و ۵۰۰ تن گوگرد، ۶ هزار تن وکیوم باتوم، یک هزار و ۷۱۰ تن مواد پلیمری، ۱۰ هزار تن سودکاستیک و یک هزار و ۱۸ تن آمونیاک در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران عرضه می شود.

علاوه براین ۱۱ هزار و ۵۰ تن قیر و عایق رطوبتی در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۲۱ هزارتن گندم خوراکی، ۲ هزار تن گندم دوروم، ۴ هزار تن شکر سفید و ۲۰۰ تن روغن است.

علاوه براین، ۶ هزار و ۵۱ تن ذرت دانه ای و ۶ تن جو دامی در قالب طرح قیمت تضمینی و به صورت فیزیکی و یک هزار و ۲۲۸ تن ذرت دانه ای در قالب طرح قیمت تضمینی و به صورت گواهی سپرده کالایی عرضه می شود.

علاوه براین ۱۰ تن گوشت منجمد برزیل نیز در بازار فرعی بور س کالای ایران عرضه می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بورس کالای ایران

نیاز به ایجاد بازاری متشکل و سازمان یافته برای تقابل آزاد عرضه و تقاضا، دولت و مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا بستر قانونی لازم جهت تاسیس و راه اندازی بورسهای کالایی را در ایران فراهم سازند. در این راستا با تصویب بند (ج) ماده (95)قانون برنامه سوم و بند (الف) قانون برنامه چهارم ، شورای عالی بورس موظف به تشکیل و گسترش بورسهای کالایی در ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]