اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951210240447060

برای کاریابی و بهبود معیشت معلولین برگزار می‌شود

دوره رایگان آموزش«فریلنسینگ» برای توان یابان

کد: 13951210240447060

https://goo.gl/kmPQhs

، (اخبار رسمی): پونیشا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های برون سپاری فارسی زبان، قصد دارد برنامه ویژه ای را تحت عنوان «دوره آموزشی فریلنسینگ برای معلولین» برگزار کند.

دوره آمورشی فریلنسینگ برای معلولین

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی پونیشا، این دوره آموزشی برای افراد متخصصی طراحی شده که در یکی از زمینه های طراحی گرافیک، ترجمه یا برنامه نویسی مهارت دارند، اما به علت ناتوانی نتوانسته اند هنوز کار مناسبی پیدا نمایند.

نیما نورمحمدی مؤسس پونیشا معتقد است کار به روش فریلنسینگ، نه تنها می‌تواند برای افرادی که ناتوانی جسمی دارند راه حل مناسبی باشد، بلکه به آنها کمک می کند تا هیچ محدودیتی از نظر درآمد، ساعت کاری یا محل کار نداشته باشند.

در این دوره، نحوه ایجاد پروفایل کاربری قوی، شناخت کارفرمایان، برقراری ارتباط مؤثر، قیمت گذاری مناسب پروژه‌ها و کسب درآمد از بستر تکنولوژی به افراد معلول متخصص آموزش داده خواهد شد.

گفتنی است این دوره آموزشی رایگان بوده و به مدت سه روز، از تاریخ 17 الی 19 اسفند ماه سال جاری در تهران و در محل فضای کار اشتراکی زاویه برگزار می‌شود.

مؤسسه نیکوکاری همگام و خیریه رعد نیز از جمله حامیان این برنامه هستند و برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید از  لینک  استفاده کنید .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پونیشا

پونیشا بازار کار آنلاین برای فریلنسرها است تا بتوانند به راحتی با کارفرمایان در ارتباط باشند و با اطمینان درآمد کسب کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]