اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951214241235622

رئیس جمهور در مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک برزیل:

ورزش می تواند تعامل با جهان را به وجود آورد

کد: 13951214241235622

https://goo.gl/Hs0prs

، تهران , (اخبار رسمی): حسن روحانی گفت: ورزش می تواند گفت و گوها و تعامل با جهان را به وجود آورد و صدور ویزا برای کشتی گیران آمریکایی عظمت ایران را نشان داد.

ورزش می تواند تعامل با جهان را به وجود آورد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن روحانی رئیس جمهور در مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک برزیل گفت: ورزش در کشور برای ما غرور و وحدت ملی به وجود می آورد، ورزش می تواند ایران حراسی را از بین برده و گفت و گوها و تعامل با جهان را به وجود آورد، شما در کرمانشاه چه کار کردید، دولت آمریکا را شرمنده کردید. به کشتی گیران ویزا دادید، مردم بزرگوار کرمانشاه مهمانوازی کردند و دنیا هم قضاوت کرد.

روحانی افزود: این عظمت ایران بود، ما در کنار ورزش تعامل سازنده با جهان را هم داریم، ما در کنار ورزش نشاط برای اقتصاد را هم داریم و ما در کنار ورزش جاذبه گردشگری را هم به وجود می آوریم.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

کشتی در ایران یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها ست و ریشه در تاریخ و سنت‌های ایرانی دارد به طوری‌که معمولاً به عنوان ورزش ملی ایران از آن یاد می‌شود. کشتی از دوران باستان در ایران تمرین می‌شده و در میان سبک‌های گوناگون ملی و محلی کشتی پهلوانی فراگیرترین سبک آن بوده‌است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش