اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951218243125645

در کنگرهٔ جهانی موبایل ۲۰۱۷ رسما اعلام شد

Xperia XZ Premium بهترین تلفن هوشمند

کد: 13951218243125645

https://goo.gl/J0hhzc

، تهران , (اخبار رسمی): انجمن GSM در مراسم اهدای جوایز سالانهٔ کنگرهٔ جهانی موبایل ۲۰۱۷ (جوایز Glomo)‏،‏ Xperia XZ Premium را به‌عنوان «بهترین تلفن هوشمند یا دستگاه متصل جدید در کنگرهٔ جهانی موبایل ۲۰۱۷»، معرفی کرد.

Xperia XZ Premium بهترین تلفن هوشمند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سونی در ایران ،جوایز Glomo سی‌امین (و در حال افزایش) افتخاری است که در جریان حضور پرچم‌دار نوآوریِ Sony Mobile در کنگرهٔ جهانی موبایل ۲۰۱۷ رقم خورده است. از جمله موارد دیگر می‌توان به جایزهٔ «بهترین نوآوری» از سوی جوایز بلاگ بریتانیا، «انتخاب خوانندگان» و «بهترین تلفن هوشمند» از سوی «Tech Radar» و «جالب‌ترینِ کنگرهٔ جهانی موبایل» از سوی Wired اشاره کرد.

هیروکی توتوکی، رئیس و مدیر ارشد اجرایی Sony Mobile Communications گفت: «Xperia XZ Premium توانمندترین تلفن هوشمند ما تاکنون از نظر فناوری است. ما به این انتخاب افتخار می‌کنیم. Xperia XZ Premium ستایش شرکای اپراتورمان، رسانه‌ها، مصرف‌کنندگان و نخبگان این صنعت را برانگیخته است. این گواهی‌ست بر دنبال‌کردن سرسختانهٔ نوآوری برای ارائهٔ محصولات و تجربه‌هایی فوق‌العاده برای مصرف‌کنندگان.»

مایکل اوهارا، مدیر ارشد بازاریابی انجمن GSM گفت: «به همهٔ برندگان و نامزدهای جوایز Glomo در کنگرهٔ جهانی موبایل در این هفته تبریک می‌گوییم. جوایز Glomo، جایی است برای نمایش شرکت‌ها و اشخاص راهبرِ نوآوری در صنعتِ به‌سرعت در حال رشدِ موبایل. ما از همهٔ شرکت‌کنندگان، داوران، حامیان و شرکایمان برای پشتیبانی از جوایز Glomo در سال ۲۰۱۷ سپاسگزاریم.» 
Xperia XZ Premium مجهز به نخستین نمایشگر 4K HDR جهان در یک تلفن هوشمند۱ (۵٫۵ اینچی) و نیز سیستم دوربین جدید Motion Eye™ است که قابلیت‌های پیشرفته و کیفیت بسیار بالای تصویر را امکان‌پذیر می‌کند. Motion Eye قادر است ویدیوهایی با حرکت بسیار آهسته و با سرعت ۹۶۰ فریم در ثانیه ضبط و بازپخش کند که چهاربرابر آهسته‌تر از هر تلفن هوشمند دیگری است.۲
Xperia XZ Premium از اواخر بهار ۲۰۱۷۳ در بازارهای جهانی در رنگ‌های کروم درخشان و مشکی سیر به بازار عرضه خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]