اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960217248414850

خرید آنلاین امن را با اینترنت سکیوریتی کسپرسکی تجربه کنید

کد: 13960217248414850

https://goo.gl/sUhy2T

، تهران , (اخبار رسمی): کاربران مک بوک اغلب بر این باور هستند که می توانند در برابر بدافزارها در امان بمانند، اما این تصور درستی نیست و نباید خیلی هم خوش‌خیال بود. در مورد خطرات آنلاین تا چه اندازه می‌دانید؟ هنگامی که خرید آنلاین انجام می‌دهید فیشینگ مشکل رایجی است که اغلب به سراغ کاربران می آید.

خرید آنلاین امن را با اینترنت سکیوریتی کسپرسکی تجربه کنید- ایده ارتباط تراشه

وبسایت های فیشینگ در نگاه اول کاملا واقعی و نرمال به نظر می رسند با این تفاوت که در سایت های فیشنگ به جای فروش کالا یا خدمات دیگر، سرقت پول یا سرقت اطلاعات کارت بانکی انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایده ارتباط تراشه، وبسایت‌های فیشینگ (Phishing) در نگاه اول کاملا واقعی و نرمال به نظر می رسند با این تفاوت که در سایت های فیشنگ به جای فروش کالا یا خدمات دیگر، سرقت پول یا سرقت اطلاعات کارت بانکی انجام می‌شود. متاسفانه تشخیص یک وبسایت فیشینگ از یک سایت معمولی کاری بسیار دشوار است.

ما در این مقاله خبرخوبی برای شما داریم: شما به عنوان یک کاربر اینترنت سکیورتی کسپرسکی برای مک بوک برنده‌ی جایزه ی تضمین حفاظت چند لایه برای عملیات بانکی و مالی آنلاین خود شده اید. به این عملیات Safe Money می گویند.

هر بار که شما سایت بانک را باز می‌کنید یا با استفاده از سیستم‌های پرداختی مانند پی پال، هزینه‌های خود را پرداخت می کنید؛ ماژول Safe Money (امنیت پول) با دیتابیس ابر امنیت ما، برای مطمئن شدن از اینکه شما توسط یک نقشه ی فیشینگ فریب نخورده‌اید، تمام موارد را چک می‌کند. این ماژول همچنین با استفاده از الگوریتم‌های کشف کننده قصد و غرض آن سایت را چک و سرتیفیکیت سایت را بررسی می‌کند.

به منظور امنیت بیشتر، Safe Money، آسیب پذیری‌هایی که توسط بدافزارها اکسپلویت می شود را اسکن کرده، به طور کاملا مداوم نرم افزارهای مخرب را چک می کند، از کلیپ برد محافظت می‌کند، (کلیپ برد جایی است که اطلاعات حساس در طول عملیات می‌توانند با ذخیره شدن کپی و پیست شوند) و امنیت را برای ورودی های کیبرد فراهم می سازد. به طور کلی، ما با ایجاد این راهکار امنیتی تلاش کرده ایم تا بتوانیم از خدمات بانکی شما محافظت کنیم و امنیت کامل را در این زمینه برقرار سازیم.

برای استفاده از ماژول، ابتدا کافی است پلاگین مربوطه را در مرورگر خود فعال کنید. در لینک این ویدئو مراحل کامل آموزشی ارائه شده است. توصیه می‌شود که از ماژول Safe Money به منظور  حفاظت در برابر حملات فیشینگ و جلوگیری از لو رفتن اطلاعات مالی شما در برابر تهدیداتی همانند کی لاگرها و غیره استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده ارتباط تراشه

شرکت ایده ارتباط تراشه به عنوان بزرگ ترین ارائه دهنده نرم افزارهای امنیتی، نماینده رسمی آنتی ویروس های اورجینال شرکت ESET و Kaspersky ( خانگی و شبکه ) می باشد. شما می توانید در هر مرحله از فرایند ارتقای نرم افزاری شرکت خود اموری نظیر طراحی و بهینه سازی یک وب سایت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، نرم افزار اتوماسیون اداری و امور تبلیغاتی را به تیم شرکت ایده ارتباط تراشه بسپارید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]