اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960412253427371

با حضور شتاب‌دهنده‌های بزرگ کشور برگزار می‌شود:

برگزاری رویداد استارتاپ ویکند داده پلاس توسط شرکت داده پردازی ایران

کد: 13960412253427371

https://goo.gl/eZYgEP

، تهران , (اخبار رسمی): استارتاپ ویکند داده پلاس برای نخستین بار با محوریت تجارت الکترونیک، نرم‌افزارهای کاربردی، بانکی و اینترنت اشیا (IOT) در مرکز آموزش شرکت داده‌پردازی و با مربی‌گری و داوری اساتید با سابقه و نامی از 21 الی 23 تیرماه 96 برگزار خواهد شد.

رویداد استارتاپ ویکند داده پلاس

سه شتابدهنده بزرگ کشور یعنی شتابدهنده‌های تریگ آپ، آواتک و فینووا برای حمایت و جذب تیم‌های منتخب در این رویداد حاضر خواهند بود.

به گزارش دبیرخانه رویداد استارتاپ ویکند داده پلاس، این رویداد، ۲۱ الی ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶ توسط شرکت داده پردازی ایران در چهار حوزه برگزار خواهد شد.

این رویداد ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه با سخنرانی تعدادی از مدیران حوزه فناوری آغاز خواهد شد و تیم‌ها فرصت دارند در زمان تعیین شده ایده خود را مطرح کرده و در صورت کسب بیشترین امتیاز از سوی داوارن فرصت حضور در این رویداد را خواهند داشت. در صورتی که تیم‌های شرکت کننده امتیاز لازم را به دست نیاورند می‌توانند در چالش‌های مطرح شده در رویداد شرکت کنند.

سپس تیم‌های حاضر در رویداد داده پلاس تا ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۳ تیرماه فرصت دارند ایده‌های خود را اجرا کرده و در مراسم اختتامیه نمونه‌های اولیه تولید شده را به داوران ارائه دهند و در ادامه پس از اعلام نظر داوران سه تیم برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.

جایزه نقدی این رویداد برای تیم یا ایده اول ۷۰ میلیون ریال، تیم دوم ۵۰ میلیون ریال و تیم سوم ۳۰ میلیون ریال تعیین شده است.

همچنین سه شتابدهنده بزرگ کشور یعنی شتابدهنده‌های تریگ آپ، آواتک و فینووا برای حمایت و جذب تیم‌های منتخب در این رویداد حاضر خواهند بود.

از دیگر برنامه‌های بسیار مهم این رویداد برای تیم‌ها و افراد حاضر، برگزاری یک کارگاه آموزشی در زمینه ثبت ایده و اختراعات است. همچنین تمامی ایده‌ها و نوآوری‌های حاضر در داده پلاس توسط یک شرکت حقوقی ثبت تحت حمایت قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس dataplus.dpi.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داده پردازی ایران

فعالیت‌های شعبه‌ی آی‌بی‌ام (IBM) در ایران که از سال 1363 به عـنوان شرکت داده‌پردازی ایران شناخته شد، در سال 1336 و همزمان با اجرای سرشماری عمومی کشور و به کارگیری دستگاه‌های کارتخوان آغاز گردید. با توجه به زمینه‌های رو به گسترش کاربرد کامپیوتر در انجام محاسبات ریاضی و ذخیره‌سازی اطلاعات، به مرور فعالیت‌های این شرکت در بسیاری از سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و دانشگاه‌ها توسعه یافت به گونه‌ای که در سالهای 1356 و 1357 با در اختیار داشتن نزدیک به چهارصـد نیـروی متخصـص، بــه طـور تقریبــاً انحصـــاری کلیه فعالیت‌های پردازش و محاسبات الکترونیک در مراکز مهم تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و دانشگاهی کشور را برعهده داشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]