اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960521257227305

با ارسال رایگان به سراسر کشور

تک‌فرش، بزرگترین بازار اینترنتی فرش کشور 2000 محصول ارائه می‌دهد

کد: 13960521257227305

https://goo.gl/Ft6gks

، تهران , (اخبار رسمی): تک‌فرش، بزرگترین بازار اینترنتی فرش کشور 2 هزار محصول سایت خود شامل فرش ماشینی، تابلو فرش، فرش اتاق کودک و فرش فانتزی مدرن موجود در سایت خود را به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می‌کند.

تک‌فرش، بزرگترین بازار اینترنتی فرش کشور 2000 محصول ارائه می‌دهد
تک‌فرش، بزرگترین بازار اینترنتی فرش کشور 2000 محصول ارائه می‌دهد

از جمله مزایای خرید از تک‌فرش می‌توان به ارسال رایگان و فوری به سراسر کشور،‌ امکان پرداخت در محل، ضمانت برترین قیمت در سراسر کشور با کیفیت هم سطح، هفت روز و ضمانت بازگشت وجه اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی سایت فروش اینترنتی فرش تک‌فرش، این سایت که در سال 1393 با هدف ارائه برترین طرح‌ها و نقشه‌های فرش ماشینی و سایر محصولات مرتبط با این صنعت شامل تابلو فرش، فرش اتاق کودک، فرش فانتزی مدرن و غیره کار خود را آغاز کرده به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه توانسته است محصولات را با تضمین برترین قیمت و کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

این سایت از کاشان، مهد و مرکز تولید فرش ماشینی ایران اداره می‌شود و به دلیل نزدیک بودن به مراکز تولید، توانسته ارتباط خوبی با انواع تولیدکنندگان ایحاد کند که در نتیجه طرف قرارداد با معتبرترین تولیدکنندگان فرش ماشینی کشور از جمله فرش پنجاه رنگ مشهد اردهال، فرش سرام، فرش محتشم، فرش جردن، فرش شاهکار صفویه، فرش بزرگمهر، فرش دیبا و سایر برندهای مطرح این صنعت است و در آن انواع فرش‌های 500 تا 1200 شانه این برندها عرضه شده است.

از جمله مزایای خرید از تک‌فرش می‌توان به ارسال رایگان و فوری به سراسر کشور،‌ امکان پرداخت در محل و پس از تحویل‌گرفتن محصول، ضمانت برترین قیمت در سراسر کشور با کیفیت هم سطح، هفت روز ضمانت بازگشت وجه و داشتن بیش از 2000 محصول اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیش‌تر و خرید اینترنتی فرش می‌توانند به سایت تک‌فرش به آدرس http://takfarsh.com مراجعه و یا به نشانی اینستاگرام و تلگرام آن مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تک فرش

تک فرش در حال حاضر شهر فرش و بزرگترین فروشگاه اینترنتی در کشور می باشد که در سال 1393 و با هدف ارائه برترین طرح ها و نقشه های فرش ماشیینی و سایر محصولات مرتبط با این صنعت شامل تابلو فرش , فرش اتاق کودک , فرش فانتزی مدرن و سایر محصولات کار خود را آغاز کرده است از مزایای تک فرش می توان به فروش مستقیم و بدون واسطه آن اشاره کرد که همین دلیل باعث شده تا بتوانیم محصولات را با تضمین برترین قیمت و کیفیت در اختیار شما قرار دهیم و همچنین کلیه ارسال های این وب سایت به سایر نفاط ایران توسط پست جمهوری اسلامی ایران انجام میشود و کاملا رایگان بوده و شما بعد از خرید محصول خود را درب منزل و در کمترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]