اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960717263296754

جذب سرمایه خارجی و باز شدن راه حضور در بازارهای بین المللی

ثبت نام دومین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی مهندسی و مشاوره ایران آغاز شد

کد: 13960717263296754

https://goo.gl/gG4o8e

، تهران , (اخبار رسمی): دومین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی مهندسی مشاوره ای 5 اسفند ماه امسال همزمان با جشن بزرگ روز مهندس به مدت 3 روز، آغاز به فعالیت خواهد کرد.

ثبت نام دومین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی مهندسی و مشاوره ایران آغاز شد
ثبت نام دومین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی مهندسی و مشاوره ایران آغاز شد

دستیابی به ظرفیت 25 میلیارد دلاری برای صادرات خدمات فنی و مهندسی به معنای ایجاد 800 هزار شغل می باشد.

نخستین نمایشگاه خدمات فنی مهندسی، مشاوره ای بهمن ماه سال گذشته به مدت 3 روز و به صورت بین المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران، بوستان گفتگو برگزار شد. این نمایشگاه در نخستین سال برگزاری اش مورد توجه گسترده شرکت‌های ایرانی و بین المللی قرار گرفت توانست آغاز موفقی را رقم بزند. این نمایشگاه با حضور 49 شرکت ایرانی و 86 شرکت خارجی از کشور‌های آلمان، ترکیه و هندوستان با استاندارد‌های جهانی و حامیان متعدد داخلی و خارجی برگزار شد.

صدور خدمات فنی مهندسی همواره یکی از پرمنفعت ترین موارد صادرات برای کشور‌ها بوده است زیرا به علت عدم وجود هزینه‌های تولید و با صرف کمترین میزان هزینه میتوان به سود سرشاری دست یافت. شرکت‌های ایرانی می توانند با برنامه ریزی مناسب و مشارکت با شرکای بین المللی ضمن دستیابی به بازار کشور‌های همجوار ظرفیت پیش بینی شده این بخش را محقق سازند.

بر اساس آمار ارائه شده از سوی مسئولین انجمن صادر کنندگان خدمات فنی مهندسی، ایران از ظرفیت سالانه ای بالغ بر 25 میلیارد دلار در زمینه صادرات خدمات فنی و مهندسی برخوردار است. این درحالیست که در حال حاضر تنها حدود یک چهارم این ظرفیت محقق شده است. این بخش از صادرات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چراکه وابستگی بیش از 450 رشته صنعتی به خدمات فنی و مهندسی، توسعه اشتغال را به همراه خواهد داشت. در واقع دستیابی به ظرفیت 25 میلیارد دلاری برای صادرات خدمات فنی و مهندسی به معنای ایجاد 800 هزار شغل می باشد.

گفتنی است دومین نمایشگاه بین المللی خدمات فنی مهندسی مشاوره ای 5 اسفند ماه امسال همزمان با جشن بزرگ روز مهندس به مدت 3 روز، آغاز به فعالیت خواهد کرد. از برنامه‌های جانبی در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه میتوان به برگزاری جشن روز مهندس، تقدیر از بهترین شرکت‌های فعال در خدمات فنی مهندسی و مشاوره، سمینار‌های آموزشی در زمینه‌های مرتبط، برگزاری جلساتB2B فی مابین شرکت‌های ایرانی و مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان خارجی و ... اشاره نمود.

کارشناسان ستاد برگزاری این رویداد آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما و انجام امور ثبت نام جهت حضور در این نمایشگاه هستند.

ستاد برگزاری : 021۸۸۵۳۴۹۳۹ – 02122393493 ایمیل : [email protected]

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نوژن راد

شرکت نوژن راد در سال 1378 تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با هدف کمک به توسعه صادرات غیر نفتی ایران و حضور موثر در بازار های بین المللی، طیف گسترده ای از خدمات نمایشگاهی و همایشی را به صنایع مختلف کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای منطقه خاور میانه ارائه می نماید. شرکت نوژن راد با برپایی پاویون ایران در بیش از 200 نمایشگاه بین المللی مختلف تخصصی و بازرگانی در آفریقا، خاور میانه، آسیای میانه و اروپای شرقی و همچنین برگزاری چند نمایشگاه اختصاصی، زمینه حضور صدها شرکت ایرانی در شاخه های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و بازرگانی را در بازار کشورهای هدف جمهوری اسلامی ایران فراهم نموده است. این مایه افتخار، سربلندی و قدر دانی ماست که گروه بزرگی از صنعتگران و تجار ایرانی در طول بیش از یک دهه بطور مستمر و پیوسته برنامه نمایشگاهی ما را دنبال نموده و جهت فعالیتهای نمایشگاهی و بازاریابی خود شرکت نوژن راد را انتخاب نموده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]