اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960719263705836

رپورتاژ آگهی چیست و چگونه به توسعه برند شما کمک می کند؟

کد: 13960719263705836

https://goo.gl/2fn3Ue

، تهران , (اخبار رسمی): رپورتاژ آگهی به خبر تبلیغاتی گفته می شود که با هدف توسعه و ایجاد آگاهی برند و کسب وکار در سایت های معتبر خبری منتشر می گردد.

رپورتاژ آگهی چیست و چگونه به توسعه برند شما کمک می کند؟
رپورتاژ آگهی چیست و چگونه به توسعه برند شما کمک می کند؟

رپورتاژ آگهی این امکان را برایتان میسر می کند که با استفاده از یک متن خبری مناسب و ایجاد چند کلمه کلیدی بهمراه لینک، از طریق انتشار متن در سایت های معتبر، لینک های قوی به سمت سایت خود دریافت کنید.

به گزارش نتمارکتو، رپورتاژ آگهی به خبر تبلیغاتی گفته می‌شود که با هدف توسعه و ایجاد آگاهی برند و کسب وکار در سایت‌های معتبر خبری منتشر می‌گردد.

متن آگهی منتشر شده به صورتی تنظیم می‌شود که علاوه بر آشنایی و ارائه توضیحات مختصر و مفید در رابطه با برند، شامل چند کلمه کلیدی وب سایت تبلیغ دهنده نیز هست که بصورت فالو خواهد بود.

از آنجاییکه یکی از استراتژی‌های موثر لینک سازی در سئو، ایجاد لینک‌های فالو در سایت‌های معتبر و با رتبه بالا است، از این سو، رپورتاژ آگهی این امکان را برایتان میسر می‌کند که با استفاده از یک متن خبری مناسب و ایجاد چند کلمه کلیدی و قرار دادن لینک بر روی آن، از طریق انتشار متن در سایت‌های معتبر، لینک‌های قوی به سمت سایت خود دریافت کنید.

نکته قابل توجهی که در این راستا وجود دارد آن است که بر خلاف دیگر روش‌های لینک سازی یا به نوعی گرفتن بک لینک که می‌بایست به صورت ماهانه یا سالانه لینک‌ها تمدید شوند، لینک سازی از طریق انتشار رپورتاژ آگهی بصورت همیشگی و مادام العمر بوده و به هیچ وجه از سایت‌های منتشر کننده حذف نخواهد گردید.

بنابراین، استفاده از این روش تبلیغاتی را می‌توان به عنوان یکی از کارسازترین و موثرترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ و همچنین سئو دانست و از طریق آن، اعتبار سایت منتشر کننده رپورتاژ آگهی را به صورت همیشگی برای وب سایت خود ایجاد نمود.

از سوی دیگر، با توجه به اینکه سایت‌های در نظر گرفته شده برای انتشار رپورتاژ، سایت‌هایی پر کاربر می‌باشند و بازدید روزانه بسیار بالایی را دارند، انتشار رپورتاژ آگهی باعث بهتر دیده شدن برندتان خواهد شد و می‌تواند آگاهی بسیار مناسب و خوبی از برند شما را برای بازدیدکنندگان ایجاد نماید که این اتفاق، به دلیل اعتماد بازدید کننده به سایت معتبر، باعث اثر گذاری بیشتر برای شما خواهد شد. رپورتاژ آگهی در جذب مخاطبان جدید و همچنین افزایش رنک گوگل وب سایت شما تاثیر گذار است

فرایند انتشار رپورتاژ اگهی بدین صورت است که ابتدا می‌بایست یک متن مناسب در راستای برند و یا محصولات مورد نظر شما و به طور کلی، اهداف سازمانی، تولید شده و سپس، بر اساس هدف گذاری سئو، کلمه کلیدی‌های مد نظر را در متن مشخص کرده و لینک‌های مربوط به آن کلمه کلیدی را در متن جانمایی کنید.

در مرحله بعد کافی است که این متن را در سایت‌های خبری و مجلات اینترنتی که دارای بازدیدهای روزانه بسیار بالا می‌باشند، بصورت رپورتاژ خبری منتشر کنید.

پس از انتشار، متن آگهی به همراه لینک‌های فالو و عکس در سایت قرار گرفته شده و از طریق جایگاهی که برای آن منظور گردیده شده است برای بازدید کنندگان قابل نمایش است.

متن منتشر شده پس از گذشت مدت زمانی که در صفحه اصلی و یا صفحه مربوطه قرار می‌گیرد، به قسمت آرشیو خبر انتقال یافته و بصورت دائم و همیشگی در آن سایت قرار خواهد گرفت و اثر آن ماندگار است.

نکته ای که در این راستا وجود دارد آن است که متن منتشر شده در سایت‌های خبری و معتبر، در صفحات گوگل و وب سایت‌های موتور جستجو، ایندکس شده و هنگام جستجو توسط کاربر قابل مشاهده نیز است.

همچنین، انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت‌های معتبر خبری باعث می‌شود تا برای صاحب خبر، اعتبار بسیار زیادی جذب شده و آگاهی بسیار مناسبی نسبت به برند آگهی دهنده ایجاد شود.

 

چرا رپورتاژ آگهی تاثیر بسیار زیادی در ایجاد آگاهی برند دارد؟

با توجه به اینکه یکی از فعالیت‌های اصلی هر روز کاربران اینترنت، پیگیری سایت‌های معتبر است، از این رو انتشار رپورتاژ آگهی از جمله روش‌های بسیار موثر تبلیغات اینترنتی و سئو است که به دلیل انتشار آن بصورت یک خبر جدید، باعث جذب اعتماد و نظر مخاطبین می‌گردد.

 

مزایای رپورتاژ آگهی به نسبت دیگر روش‌های تبلیغات اینترنتی چیست؟

  • انتشار رپورتاژ آگهی بصورت یک خبر جدید، باعث اعتماد بیشتر مخاطبان می‌گردد.
  • رپورتاژ قابلیت انتشار در سایت خبرگزاری‌ها و همچنین، سایت‌های تخصصی پر بازدید را دارا است.
  • صفحه مربوط به رپورتاژ بصورت دائم و همیشگی در سایت‌های معتبر قرار گرفته و اثری ماندگار خواهد داشت.
  • خبر رپورتاژ آگهی، پس از انتشار در سایت‌های معتبر، به سرعت در موتورهای جستجو، ایندکس شده و در لیست نتایج جستجو قابل مشاهده است.
  • امکان ایجاد چند لینک موثر به صورت فالو و دائمی در هر رپورتاژ.
  • مناسب ترین استراتژی جهت سئو و لینک سازی به صورت طبیعی

 

شرکت دیجیتال مارکتینگ نتمارکو، با بهره گیری از کارشناسان ارشد در زمینه تولید محتوا، تبلیغات اینترنتی و تجارت الکترونیک در حال حاضر، آماده ارائه خدمات رپورتاژ آگهی بصورت تولید محتوا و انتشار آن در تمامی سایت‌های معتبر خبری در ایران را با قیمتی مناسب دارا است که می‌تواند تاثیر فوق العاده ای بر روی کمپین‌های تبلیغاتی و همچنین سئوی وب سایت شما ایجاد کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نتمارکو

نتمارکو، نام تجاری وب سایت آموزشی می باشد که در زمینه آموزش سئو، بازاریابی اینترنتی و برندینگ فعالیت داشته و سعی در ارتقا دانش روز جویندگان دانش در زمینه های اشاره شده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی