کد: 13960821267867930

با هدف دسترسی سریع و به صرفه محصولات فرهنگی جدید:

سایت ابرمارکت رونمایی شد

کد: 13960821267867930

https://goo.gl/hGK5MK

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): با هدف دسترسی سریع و با صرفه به محصولات نرم افزاری جدید و همچنین دسترسی به محصولات با کیفیت، از سایت ابرمارکت به آدرس http://abrmarket.ir در 15 آذرماه 1396 رونمایی شد.

ابر مارکت با هدف ارائه‌ی جدیدترین نرم‌افزارها، پکیج‌های نرم‌افزاری موجود، بازی‌های رایانه‌ای، کنسولی و همچنین دسترسی به محصولات با کیفیت و جدید از بهترین برندها با قیمت های رقابتی افتتاح شد.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از ابرمارکت؛ سایت http://abrmarket.ir که یک سایت فروش نرم‌افزار، بازی و پکیج‌های آموزشی است با ارائه‌ی سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد تا دسترسی سریع و با صرفه به محصولات نرم افزاری با کیفیت و جدید را تسهیل کند.

فرشاد بهرام پوری، مدیریت ابرمارکت در زمینه‌ی ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: این فروشگاه برای ارائه‌ی جدیدترین نرم‌افزارها و پکیج‌های نرم‌افزاری موجود، بازی‌های رایانه‌ای و کنسولی راه اندازی شده است. هدف ما  ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین پکیج‌ها با مناسب‌ترین قیمت‌ است.

وی در زمینه‌ی امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: . در این فروشگاه اینترنتی سعی شده است تا آخرین محصولات برای عموم مردم مهیا شود.  تمام سعی ما ارائه‌ی بهترین محصولات از  بهترین برندها بوده است.

برخی امکانات و خدمات سایت ابرمارکت:

ابرمارکت، با هدف دسترسی سریع و با صرفه به محصولات نرم‌افزاری جدید و با کیفیت، امکانات و خدمات زیادی را ارائه می‌دهد که برخی از مهم‌ترین این امکانات موارد زیر هستند:

  • خرید محصولات با تمامی‌کارت‌های عضو شبکه شتاب
  • ارسال رایگان برای خرید‌های بیش از 100 هزار تومان 
  • دسترسی به جدیدترین محصولات
  • همکاری با بهترین برندها

 

گفتنی است ابرمارکت، به مناسبت این رونمایی، اقدام به عرضه‌ی محصولات خود با یک تخفیف استثنایی تا پایان آبان کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت ابرمارکت به آدرس http://abrmarket.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ابرمارکت

ابرمارکت، با هدف دسترسی سریع و با صرفه به نرم افزارها و پکیج های نرم افزارهای موجود و بازیهای رایانه ای و کنسولی جدید و همچنین دسترسی به محصولات با کیفیت، امکانات و خدمات زیادی را ارائه می‌دهد که برخی از مهم‌ترین این امکانات موارد زیر هستند: خرید محصولات با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب ارسال رایگان برای خرید های بیش از 100 هزار تومان  دسترسی به جدیدترین محصولات همکاری با بهترین برندها

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.