کد: 13960925271688053

دکتر مهدى جبرائیلى مدیر برتر و چهره‌ى ماندگار شد

کد: 13960925271688053

https://goo.gl/oqdF4c

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر عامل هلدینگ گلدن لاین، دکتر مهدی جبرائیلی موفق به کسب عنوان مدیر جوان برتر کشوری و چهره‌ی ماندگار شد.

دکتر مهدى جبرائیلى مدیر برتر و چهره‌ى ماندگار شد
دکتر مهدى جبرائیلى مدیر برتر و چهره‌ى ماندگار شد
دکتر مهدى جبرائیلى مدیر برتر و چهره‌ى ماندگار شد

دکتر مهدی جبرائیلی در یازدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی تولیدکنندگان و مدیران جوان و نهمین دوره‌ی معرفی چهره‌های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران موفق شد علاوه بر کسب این عناوین، شمایل ارزشمند سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، دکتر علی اکبر صالحی دریافت کند.

 وی از کارآفرینان برتر و دبیر کل خاورمیانه‌ی جامعه‌ی مدیران و کارآفرینان حرفه‌ای اتحادیه‌ی آسیا و اروپا و همچنین رئیس فدراسیون جهانی کارآفرینی است.

از دیگر جوایزی که در این مراسم توسط معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت، دکتر رحمانى به وی اعطا شد، می‌توان به مدال افتخار مدیریت ملى اشاره کرد.

بنیانگذار جهش و رهبر ارتش ملی صادرات ایران، درباره‌ی لزوم انطباق با تغییرات جهانی گفت: اکوسیستم تجارت، اقتصاد و حتى لایف استایل در دنیا در حال دگردیسى‌هاى اساسى است؛ ما نیز براى هم سطح بودن با دنیا، نیاز به بروزرسانى و تطبیق با استانداردهاى کلاس جهانى داریم. لازم است سرعت و تمرکزمان را بازبینى کنیم و با همت و خرد جمعى بهترین تصمیمات را بگیریم.

گفتنی است در این دوره ۹۳۰ درخواست برای جشنواره ارسال شد و از میان آنها تنها ۵ چهره‌ی ماندگار، ۷ مدیر ویژه‌ی نمونه‌ی جوان، ۱۰ مدیر رتبه‌ی دوم و ۷ واحد خدماتی و تولیدی برگزیده شدند.

این جشنواره با هدف شناسایی و ارزش نهادن به نیروی انسانی به خصوص کارآفرینان جوان و در راستای خلق ارزش افزوده‌ی اقتصادی، تولید و ارائه‌ی خدمات بهتر برای جامعه برگزار شده است. با توجه به اینکه کارآفرینان قدرت ارائه‌ی راه‌های برون رفت از شرایط فعلی کشور و رسیدن به توسعه را دارند؛ ارزش نهادن و حمایت از این قشر می تواند به توسعه‌ی هر کشوری منجر شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت گلدن لاین

واردات و صادرات انواع فراورده های نفتی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.