اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961002272728081

با هدف افزایش سرعت بارگذاری سایت و برای رفاه بیشتر کاربران:

سایت تهران موزیک ارتقا داده شد

کد: 13961002272728081

https://goo.gl/JkxW8X

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت تهران موزیک اصلی  در ۱۳۹۶/۱۰/۱ و همزمان با شب یلدا به روزرسانی شد.

ارتقا و بهینه سازی سایت تهران موزیک 
بنر سایت تهران موزیک

آدرس سایت تهران موزیک اصلی www.mytehranmusic.com

به گزارش روابط عمومی تهران موزیک؛ وبسایت این مجموعه که از سال ۱۳۸۶ در حوزه‌ی موسیقی فعال است، در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۱ بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه با همان آدرس اصلی سایت تهران موزیک www.mytehranmusic.com در دسترس کاربران و علاقه‌مندان حوزه‌ی موسیقی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه‌ی این وبسایت بخش‌های پخش موزیک به صورت آنلاین و دریافت کد پخش آنلاین در وبلاگ‌ها به فهرست وبسایت اضافه و دسترسی سریع‌تر برای دانلود آهنگ جدید با کیفیت‌های مختلف و با لینک مستقیم برای مخاطبان میسر شده است.
مدیر وبسایت تهران موزیک با اعلام این خبر، گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و علاقه‌مندان به حوزه‌ی موسیقی و خوانندگان کشور و ارتقای سطح کیفی خدمات وب سایت، پس از این به روز رسانی مد نظر است.
او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهم‌ترین سیاست‌های تهران موزیک برشمرد و افزود: پس از این به روزرسانی به دنبال رونمایی از نرم افزار موبایل سایت تهران موزیک هستیم.

وی همچنین با ابراز نگرانی از فعالیت مجموعه‌هایی که با سوء استفاده از نام تهران موزیک، با دریافت وجوه نجومی و با وعده‌ی پخش آهنگ‌های جدید خوانندگان در سایت‌های بزرگ اقدام می‌کنند، از خوانندگان عزیز کشور خواست که در هنگام انتخاب سایت تهران موزیک مراقب باشند و فقط با سایت تهران موزیک اصلی به نشانی www.mytehramusic.com در تماس باشند.

گفتنی است طراحی جدید وب سایت این مجموعه همزمان با شب یلدا، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تهران موزیک

تهران موزیک فعالیت خود را در خصوص دانلود آهنگ جدید از سال ۱۳۸۶ آغاز کرد و از سال ۱۳۹۳ به صورت ثبت شده و طبق قوانین کشور به کار خود ادامه داد. زمینه های فعالیت سایت تهران موزیک به شرح زیر میباشد : دانلود آهنگ جدید دانلود فول آلبوم دانلود پادکست دانلود گلچین آهنگ ها سایت تهران موزیک MyTehranMusic.com در سال ۱۳۹۵ به عنوان برترین برند موسیقی آنلاین از طرف مردم انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

رسانه‌ها | موسیقی