اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961016274845416

پروژه مدیریت کیفیت در معاونت مالی بانک ایران زمین آغاز شد

کد: 13961016274845416

https://goo.gl/VXaeyy

، تهران , (اخبار رسمی): پروژه پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در معاونت مالی بانک ایران زمین مطابق با استاندارد iso 9001، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاون مالی و جمعی از مدیران و پرسنل در سالن اجتماعات مرکزی این بانک آغاز شد.

آغاز پروژه پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در معاونت مالی بانک ایران زمین
پروژه مدیریت کیفیت در معاونت مالی بانک ایران زمین آغاز شد

به گزارش روابط عمومی‌بانک ایران زمین؛ عبد المجید پورسعید مدیرعامل این بانک با اشاره به آغاز پروژه‌ی پیاده‌ی سازی سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد iso9001 در بخش مالی گفت: راهبرد امور براساس چارچوب علمی، معتبر و استانداردهای شناخته شده جهانی، مهم‌ترین عامل در اجرای صحیح و نتیجه‌گیری مطلوب در سازمان‌های بزرگ است.

پورسعید پیاده سازی استانداردهای جهانی در امور مالی را جزو اصول کار بانکی و مالی دانست و گفت: از تمامی‌ پرسنل می‌خواهم ضمن رعایت چارچوب‌های شناخته شده دو اصل ریسک و سودآوری را در امور محوله و مسئولیت‌های خود در نظر داشته باشند.

در ادامه مجید رضی زاده معاون مالی بانک ایران زمین بزرگ‌ترین عامل رشد سازمان را کار تیمی‌ و گروهی دانست و گفت: کار گروهی و هم افزایی که از طریق کار مشترک ایجاد می‌شود، از عوامل مهم در رشد هر سازمانی است.

وی افزود: خوشبختانه این نگرش و فکر در مدیریت عالی بانک ایران زمین وجود دارد و فضای هم فکری و همکاری روز به روز در حال افزایش است.

رضی زاده حرکت به سمت استانداردسازی را لازمه‌ی توسعه‌ی سازمان‌های بزرگ دانست و اظهار داشت: رشد و توسعه سازمانی نیازمند حرکت صحیح و از پیش تعیین شده است و لازمه آن پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در بخش‌های مختلف به خصوص بخش مالی است.

پروژه‌ی پیاده سازی مدیریت کیفیت در معاونت مالی بانک ایران زمین به همراه کلاس‌های آموزشی آن از 14 دی ماه آغاز شد است که یکی از دستاوردهای آن پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت در بخش مالی مطابق با استاندارد iso 9001 و آشنایی همکاران با این سیستم خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه