اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961118280957529

مصاحبه با بنیان‌گذار آناناس جاب در خصوص انگیزه‌ی طراحی این اپلیکیشن ایرانی

بدون رزومه استخدام شوید و استخدام کنید

کد: 13961118280957529

https://goo.gl/CxqN29

، تهران , (اخبار رسمی): مصاحبه با زن کارآفرین ایرانی، مقیم فرانسه، بنیان‌گذار و مدیرعامل اپلیکیشن کاریابی آناناس جاب، که پس از حدود ۱۴ سال از ترک ایران با هدف ایجاد یک سیستم مدرن و آسان کاریابی به ایران بازگشته است.

بدون رزومه استخدام شوید و استخدام کنید
بدون رزومه استخدام شوید و استخدام کنید
بدون رزومه استخدام شوید و استخدام کنید
بدون رزومه استخدام شوید و استخدام کنید
بدون رزومه استخدام شوید و استخدام کنید
بدون رزومه استخدام شوید و استخدام کنید

در 3 روز کار پیدا کنید! در 1 دقیقه پروفایل بسازید مشاغل موجود در نزدیکی خود را بیابید با 1 کلیک درخواست دهید به کارفرمایان مستقیما پیام ارسال کنید و در چند ثانیه پاسخ بگیرید

آناهیتا متولی، کارآفرین مقیم فرانسه، بنیان‌گذار و مدیر عامل اپلیکیشن کاریابی آناناس جاب است که پس از حدود ۱۴ سال از ترک ایران با هدف ایجاد یک سیستم مدرن و آسان کاریابی به ایران بازگشته است.

آناهیتا پس از توسعه اپلیکیشن در فرانسه، با اخذ پذیرش در شتاب‌دهنده آواتک، به ایران باز می‌گردد و در مدت دو ماه حضور در آواتک با آشنا شدن به اکوسیستم استارتاپی ایران، اپلیکیشن آناناس جاب را بومی‌سازی می‌کند و با کمپین، جذب کارآموز در استارتاپ‌های ایران، اپلیکیشن آناناس جاب را وارد بازار می‌کند.

آناهیتا متولی دارای سابقه کار در کشورهای حوزه خلیج فارس، آفریقا و شبه قاره هندوستان و مدرک MBA از دانشگاه ولونگونگ استرالیا، مدرک PMP ، مدرک مدیریت مالی شرکت‌های هواپیمایی از IATA و مدرک مارکتینگ از Google است. وی به همراه همسر بلژیکی خود ، که هم‌بنیان‌گذار آناناس جاب است، هم اکنون در حال فعالیت در شتاب‌دهنده فینوا هستند.

آناناس جاب در کوتاه زمانی پس از انتشار، برای ارائه به کنفرانس اقتصادی سوییس در تهران انتخاب می‌شود و همچنین به عنوان یکی از استارتاپ‌های ایرانی در کنفرانس سران کشورهای دی هشت، انتخاب می‌شود.

آناهیتا و همسر خود، قبل از ایده آناناس جاب، اپلیکیشن We Pass it Forward را ساخته و منتشر کردند که با هدف خیریه و غیرانتفاعی جهت کمک به خانواده‌هایی که فرزندان کوچک دارند طراحی و ساخته شده است. این اپلیکیشن به عنوان فینالیست مسابقه کارآفرینان توسط رادیو دوبی انتخاب شد.

در خصوص هدف از ایجاد اپلیکیشن آناناس جاب، خانم متولی می‌گوید: آناناس جاب با هدف کمک به جمعیت جوان و دوستدار تکنولوژی ایرانی به وجود آمده است. معمولا وقتیکه جوانان از دبیرستان یا دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند، مشکل کاریابی آنها نمود پیدا می‌کند و چه بسا قبل از فارغ‌التحصیل شدن هم، جوانان اضطراب دارند که چگونه کار پیدا کنند.

بیشتر سایت‌های کاریابی مخصوص نیروی کاری با تجربه طراحی شده است که خواهان رزومه کامل، تجربه کاری و غیره هستند. این موضوع باعث به وجود آمدن بن بست برای جوانان فارغ‌التحصیل و بی‌تجربه می شود و در این بین افرادی، با فروش تست‌های روانشناسی سعی در گمراه کردن نیروی جوان و لیبل‌گذاری شخصیتی روی این افراد جوان می‌کنند که در هیچ جای دنیا سابقه ندارد و پروسه استخدام جوانان را پیچیده‌تر می‌کند.

آناناس جاب با هدف برطرف کردن این مشکل و با شعار دیگر نیازی به رزومه ندارید و در عرض سه روز کار پیدا کنید، سعی در تسهیل استخدام نیروی جوان و پر انرژی دارد.

در آناناس جاب کارجویان با ساخت پروفایل، مشاغل نزدیک به خود را می‌بینند، با کمک الگوریتم انطباق می‌توانند برای مشاغلی که بیشترین شانس انتخاب شدن را در آن‌ها دارند را انتخاب کرده و درخواست خود را ارسال کنند و در نهایت با استفاده از سامانه پیام اپلیکیشن با کارفرمایان صحبت کنند.

در آناناس جاب، درخواست‌های کاری تنها برای سه روز معتبر هستند و کارجویان سه روزه پاسخ درخواست خود را می‌گیرند.

با این نوآوری، پروسه یک ماه یا بعضأ دو ماهه کاریابی کارجویان در سه روز خلاصه می‌شود و دیگر کارجویان نیازی به نوشتن رزومه، درخواست نامه، تماس تلفنی و انتظار بیهوده و طولانی برای دریافت جواب درخواست کاری خود نخواهند داشت.

اپلیکیشن آناناس جاب به سه زبان فارسی، فرانسه، انگلیسی قابل استفاده است و این چند زبانه بودن راهکاری برای شرکت‌های بین‌المللی داخل ایران خواهد بود که برای استخدام نیروی انسانی خود همواره دچار مشکلات فراوانی هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آناناس جاب

آناناس جاب یک پلتفرم، اپلیکیشن (iOS و Android) جهت استخدام و جستجوی شغل است. آناناس جاب نماینده رسمی PDA در ایران می باشد آناناس جاب به 3 زبان فارسی، انگلیسی و فرانسه قابل استفاده است. در 3 روز کار پیدا کنید! در یک دقیقه پروفایل بسازید مشاغل موجود در نزدیکی خود را بیابید با یک کلیک درخواست دهید . به کارفرمایان مستقیمأ پیام دهید. دریافت لینک دانلود: اس ام اس عدد 1 به 1,000,000,900,9090

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]