.
کد: 13961124282057468

با همکاری اتاق اصناف و ستاد دیه استان البرز برگزار شد:

جشن کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

کد: 13961124282057468

https://goo.gl/1iKsck

، کرج، (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز هم‌زمان با گرامی‌داشت ایام الله مبارک دهه فجر، اتاق اصناف استان البرز با همکاری ستاد دیه، جشن کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار کرد.

جشن کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد
حمید کریمی رییس اتاق اصناف البرز در حال سخنرانی

حمید کریمی رییس اتاق اصناف استان البرز: برای ما افتخار است که در کنار شما بتوانیم حتی یک نفر را از زندان‌ها آزاد کنیم

بر پایه‌ی این اطلاع این جشن که در روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح و درسالن شهدای اتاق اصناف استان البرز برگزار شد، ابتدا حمید کریمی رییس اتاق اصناف استان البرز، ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: بارها گفته‌ام که ما تا لحظه‌ای که باهم باشیم هیچ کشوری نمی‌تواند به ما گزندی برساند. خیلی کشورها مارا تحقیر و مورد بی‌مهری قرار داده‌اند، ولی هیچ کاری نمیتوانند بکنند.

 وی سپس به بحث آزادی زندانیان اشاره کرد و ضمن تشکر از همکاری و مساعدت مدیرنمایندگی ستاد دیه استان، مسئولین و مددکاران ندامتگاه‌های استان البرز خاطرنشان ساخت: برای ما افتخار است که در کنار شما بتوانیم حتی یک نفر را از زندان‌ها آزاد کنیم .

در ادامه مراسم، عزیز اکبریان نماینده‌ی مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی در سخنانی، با تقدیر از تلاش افراد در امر آزادسازی زندانیان، با ذکر خاطراتی از کسانی که مال فراوانی داشتند؛ ولی عاقبت دارفانی را با انبوهی از ثروت انباشته وداع گفتند، پرداخت و تصریح کرد: دنیا همین است. پس چه خوب است که تا زنده‌ایم به محرومان کمک کنیم. وی با اشاره به خیرین حاضر در این مراسم، گفت: همیشه دنبال کار خیر بودید، خداوند هم به شما خیر دهد. ما پشتیبان شما هستیم. در بحث کمک به افراد آبرومند، باید سعی کنیم که آبرویشان حفظ شود.

گفتنی است در این مراسم مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال به منظور آزادی مددجویان کمک شد. همچنین به تعدادی از خانواده‌های مددجویان بسته‌های حمایتی اهدا شد.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

ستاد دیه البرز

هدف از تشکیل ستاد دیه ستاد دیه در مقطعی تشکیل شد که شهید والا مقام جناب آقای لاجوردی ریاست وقت سازمان زندانهای کشور در اندرزگاههای زندانهای مختلف با افرادی مواجه می شوند که شریف ، مومن و موجه بوده و به دلیل تصادف با سایر محکومیتهای مالی غیر عمدی و غیر کلاهبرداری به دلیل عدم توانایی در پرداخت دین (حق الناس ) زندانی بودند. لذا ستاد دیه در سال ۱۳۷۸ به منظور کمک به آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیر عمدی تشکیل شد. گفتنی است: ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیانِ آبرومندِ نیازمندِ جرائمِ غیر عمد، آمادگی دارد تا با روش‌های مختلف اعم از حضوری و غیرحضوری، کمک‌ها و احسان خیّرین عزیز را جهت تسهیل آزادی زندانیان جرائم غیر عمد دریافت نماید. لازم به ذکر است: نیکوکاران عزیز می‌توانند با حضور در این ستاد، پرونده‌های جاریِ مددجویان (زندانیان جرائم غیرعمد و غیر بزهکار) را مورد بررسی قرار دهند و اسباب آزادی یک و یا چند مددجو را تقبل و به انتظار چشم‌هایِ منتظر خانواده‌هایشان، پایان و اشک شوق آنان را مرحم باشند.

منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.