اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961228288578572

هواپیما، سفر خردسالان و خرید بلیط هواپیما برای خردسالان

کد: 13961228288578572

https://goo.gl/SuroyY

، تهران , (اخبار رسمی): اگر به دنبال خرید بلیط اینترنتی هواپیما یا بلیط هواپیما چارتر هستید حتما به سامانه‌های «تیک بان» و «گردشا» سر زده و بلیط هواپیمای ارزان و مناسب تهیه کنید.

هواپیما، سفر خردسالان و خرید بلیط هواپیما برای خردسالان
هواپیما، سفر خردسالان و خرید بلیط هواپیما برای خردسالان

با یک برنامه‌ریزی مناسب، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که پرواز یک تجربه خوب برای شما و فرزند شما است

هواپیما و سفر خردسالان و خرید بلیط هواپیما برای خردسالان

با برنامه‌ریزی مناسب، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که پرواز یک تجربه خوب برای شما و فرزند شما است. وقتی پای خردسالان وسط می‌آید والدین حساس‌تر می‌شوند. قبل از پرداختن به ادامه‌ی مطلب با دو سامانه ی خرید بلیط هواپیما گردشا و تیک بان آشنا شوید. اگر به دنبال خرید بلیط اینترنتی هواپیما یا بلیط هواپیما چارتر هستید حتما به این سامانه‌ها سر بزنید و بلیط هواپیما ارزان و مناسب تهیه کنید.

آیا سن فرزند من به اندازه کافی برای مسافرت با هواپیما مناسب است ؟

در کشورهای پیشرفته قوانین مختلفی برای مسافرت خردسالان وجود دارد . این قوانین در ایرلاین‌های متفاوت، مختلف است. به طورکلی نوزادان زیر 7 روز نباید با هواپیما سفر کنند.  سیستم بدنی نوزادان زیر  7 روز به گونه‌ای است که اگر با هواپیما سفر کنند دچار مشکل می‌شوند. اگر واقعا لازم است برای نوزاد زیر 7 روز بلیط هواپیما تهیه کنید ، حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

در صورتی‌که فرزند مشکل جدی در سلامت خود داشته باشد آیا می‌تواند با هواپیما سفر کند؟

در این شرایط حتما قبل از دریافت بلیط هواپیمای خود با پزشک متخصص مشورت کنید. در این شرایط ممکن است پزشک سفر کودک شما را به تاخیر بیاندازد.

در صورتی‌که فرزند من مشکل قلبی یا تنفسی و یا ریه داشته باشد چگونه می‌تواند با هواپیما سفر کند؟

بعضی از شرایط پزشکی ممکن است نیاز به آزمایش قبل از پرواز و ترتیب اکسیژن اضافی داشته باشند. برخی از ایرلاین‌ها اجازه می‌دهند که کانال‌های قابل حمل اکسیژن را در پروازهای داخلی و پروازهای خارجی فراهم کنند. بسیاری از هواپیماهای ایالات متحده همچنین به شما اجازه می‌دهند تا متمرکز کننده‌های اکسیژن قابل حمل، حمل کنید. برای مقررات و الزامات خاص، قبل از پرواز، با شرکت هواپیمایی خود تماس بگیرید. اگر پزشک متخصص بگوید کودک شما به اندازه کافی جهت مسافرت با هواپیما پایدار است می‌توانید با حمل اکسیژن اضافی جهت اطمینان به پرواز اقدام کنید. اما لازم است 24 ساعت قبل با شرکت هواپیمایی هماهنگی لازم را به عمل بیاورید. اگر فرزند شما مشکل جدی قلب داشته باشد، مطمئن شوید که با دستگاه مخصوص قلب و عروق خود (ECG) سفر می‌کنید. از دکتر متخصص بخواهید که یک نامه کوتاه از پرونده‌های سلامت کودک به شما بدهد و داروهای خود را در طول مسافرت‌های خود با خود همراه داشته باشید.

اگر کودک دیابت داشته باشد برای سفر با هواپیما چه اقداماتی باید انجام شود؟

قبل از پرواز، با پزشک کودک خود صحبت کنید تا برنامه‌ریزی و دوز انسولین را مرور کنید. برای بررسی خطوط حمل‌و‌نقل برای انسولین و سرنگ، قبل از پرواز خود با خطوط هوایی تماس بگیرید. برخی از شرکت‌های هواپیمایی به یک یادداشت دکتر نیاز دارند. هرگونه درخواست غذای مخصوص قبل از پرواز خود را انجام دهید علائم و چگونگی مدیریت قند خون پایین را بدانید. کادر پروازی را درباره این که کودک شما دیابت دارد، در جریان قرار دهید.  ·

 آیا گوش‌های کودک در حین پرواز صدمه خواهد دید؟ 

تغییر در فشار کابین ممکن است دردناک باشد مخصوصا برای کودکان. برای جلوگیری از این اتفاق پیشنهاد می‌شود، برای نوزادان از شیر مادر تغذیه کنند و یا پستانک بمکند. این کار به جلوگیری از درد گوش‌های‌شان کمک خواهد کرد . برای کودکان بزرگ‌تر جویدن آدامس پیشنهاد می‌شود. بهتر است از دو هفته قبل از پرواز گوش‌های کودک شما هیچ عفونتی نداشته باشد.

آیا فرزند من در طی پرواز های هوایی رفتار متفاوتی خواهد داشت ؟

کودکان در طول یک پرواز ممکن است دچار مشکل شوند. کتاب‌ها، اسباب‌بازی‌ها، مداد رنگی، موسیقی و تنقلات به نگه داشتن فرزندتان کمک می‌کند. هرگز از داروها برای کنترل کودک خود در حین پرواز استفاده نکنید، داروها می‌توانند برای فرزندتان مشکل تنفسی ایجاد کنند. 

آیا می‌توانم بطری و غذا را برای کودکم بیاورم؟ 

شیر مادر، آبمیوه و غذای کودک در محفظه حمل و نقل مجاز است، اما باید در ظروف کوچک نگهداری شوند. همچنین استفاده کردن از یک بسته یخ برای سرد نگه داشتن آن‌ها ایده خوبی است زیرا شرکت‌های هواپیمایی معمولا تبرید ندارند. 

چگونه فرزندم را در طی پرواز مراقبت کنم ؟

کودکان زیر دو ساله که صندلی خود را ندارند باید در هنگام تیک آف و فرود به راحتی در دامان والدین نگه داشته شوند. خدمتکار پرواز دقیقا چگونگی انجام این کار را نشان می‌دهد.

کودک شما باید از راهرو دور شود تا از آسیب‌های ناشی از چرخ‌دستی‌های خدماتی، پیاده‌روی مسافران در راهروها و غذاهای گرم و یا مایعات در محل صندلی در امان باشند. کودک شما باید در حین پرواز با صندلی خود با کمربند ایمنی بماند. اینها نکاتی بودند که باید برای سلامت کودک به آن‌ها اهمیت داد. حتما قبل از تهیه بلیط هواپیما به تمامی محدودیت های کودک خود دقت کنید و آن‌ها را رعایت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تیک بان

خرید بلیط هواپیما اینترنتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]