اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970203292387468

برگزاری اولین جلسه هیئت‌امنای ستاد دیه استان البرز:

برنامه‌ریزی برای برگزاری جشن‌های گلریزان

کد: 13970203292387468

https://goo.gl/SPoSff

، کرج , (اخبار رسمی): اولین جلسه هیئت‌مدیره ستاد دیه استان البرز در محل دفتر دادستان استان برگزار شد.

برنامه ریزی برای برگزاری جشن های گلریزان
جلسه اعضای هیئت امنای ستاد دیه استان البرز: 30فروردین1397

 به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز، محمدباقر مقدسی مدیر ستاد دیه استان، ابتدا گزارشی از عملکرد سال ۹۶ مبنی بر آزادی ۴۴۰ نفر مددجو و اقدامات انجام‌شده را به اطلاع حاضرین رساند و با اشاره به ۹ مورد جشن گل‌ریزان در سال گذشته، در خصوص برگزاری هرچه بهتر گل‌ریزان‌ها در سال جاری درخواست راهنمایی کرد.

در ادامه جلسه جبار باقری مدیرکل زندان‌های استان البرز، در خصوص شروع فعالیت شورای حل اختلاف شعبه ۷۵ که یکی از بهترین عملکردها را در سال ۹۶ در سطح استان داشته مطالبی را ارائه کرد. وی پیشنهاد کرد: جلسه شورای اداری مختص برنامه‌ریزی جشن گل‌ریزان در استانداری برگزار شود.

محمدجواد کولیوند، نماینده مردم کرج در مجلس نیز ضمن قدردانی از عملکرد ستاد دیه استان اعلام کرد: بسیار خوشحالیم که ستاد دیه استان مسیر اصلی خور را پیدا کرده است. وی افزود: همانند سال‌های گذشته لازم است جلساتی با فرمانداران برگزار و با ستاد اقامه نماز مکاتبه شود که به کلیه مساجد اعلام شود تا در ماه رمضان حداقل یک جشن گلریزان در مساجد برگزار کنند.

شاکرمی، دادستان استان نیز ضمن قدردانی از تلاش همه دوستان، با بیان اینکه وظیفه ما احقاق حقوق مردم است، فعالیت در ستاد دیه را یک ذخیره برشمرد و در خصوص احداث ساختمان ستاد دیه استان اظهار داشت: مجموعه‌ای احداث شود که برای ستاد دیه درآمدزایی داشته باشد.

در پایان فاضلیان رییس‌کل دادگستری و رییس هیئت‌امنای ستاد دیه استان ضمن تشکر از تلاش مجموعه ستاد دیه اظهار داشت: با توجه به آمار ارائه‌شده از عملکرد ستاد دیه که عنایت الهی است، اقدامات مؤثری انجام‌گرفته که شاید همین کار روزی زمینه نجات ما باشد.

او همچنین برگزاری جشن گل‌ریزان را حایز اهمیت برشمرد و اظهار داشت: وقت زیادی نیست و باید همه دستگاه‌ها و خیرین را دعوت کرده و برنامه‌ریزی منظم صورت پذیرد تا جشن‌های گل‌ریزان، در سطح استان، به نحو مطلوب برگزار شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد دیه البرز

ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند در سال ۱۳۷۸ به منظور کمک به آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیر عمد، تشکیل شد. مسئول روابط عمومی: حجت خباز 32745606-026 تلفکس : 32740736-026 نشانی : کرج - بلوار دانش آموز - ساختمان الوند - طبقه 5- ستاد دیه استان البرز Http://WWW.ALBORZIPRO.IR سامانه دریافت و ارسال پیامک: 50002060222333 پست الکترونیک: [email protected]

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون