اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970420304416547

کتاب «تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی» منتشر شد

کد: 13970420304416547

https://goo.gl/E7A9gv

، تهران , (اخبار رسمی): مدت زیادی طول کشید تا پی بردم که وقتی کسی در جایی گیر می‌کند، به این دلیل است که بیشتر به قصه‌ی گیر کردن خودش چسبیده است تا اینکه دلش بخواهد خودش را از آن تنگنا نجات بدهد.

کتاب «تو نمی توانی روزم را خراب کنی» منتشر شد
یک کتاب خیلی خوب که حال و هوای این روزهایمان را روبراه می کند

همیشه راه‌هایی ساده و در ضمن عمیق وجود دارد که با استفاده از آنها نگذارید کسی یا چیزی روز شما را خراب کند. کتابی بسیار خوب که حال و هوای این روزها را روبراه می‌کند

به گزارش انتشارات لیوسا، کتاب «تو نمی توانی روزم را خراب کنی» به نگارش «آلن کلاین» و ترجمه «نفیسه معتکف» توسط نشر لیوسا به بازار نشر عرضه شد.

هدف این کتاب بیداری و هشیاری شما است که بیخودی قدرت خود را برای خاطر کسی یا چیزی هدر ندهید. گزیده‌ای از این کتاب به اختصار  آورده شده است.

از نظر من، تمام ناراحتی‌ها، عقب نشینی‌ها و سرخوردگی‌های زندگی‌ام می‌تواند زنگ هشداری باشد که به من خاطر نشان می‌کند زندگی معرکه است. من خودم هستم که برچسب خوب یا بد، منفی یا مثبت به زندگی‌ام می‌زنم. 

این کتابی است که می‌توانید هر کدام از پنجاه و دو موضوع آن را که دلتان خواست باز کنید و بخوانید و اصلا لازم نیست به ترتیب و پشت سر هم باشد. اگر هم خواستید می‌توانید پشت سر هم بخوانید. مهم نیست از کجا شروع کنید. مهم این است که هر هفته یک تقویت‌کننده‌ی ذهنی واقعی داشته باشید.

این کتاب هم مثل یک باتری است که دارد ضعیف می‌شود. این کتاب زنگ هشداری است که خاطرنشان می‌کند هر موقع ناراحت و دمغ هستید باید حال و هوای خود را تغییر دهید. حکم یادآوری را دارد که می‌گوید حق انتخاب دارید. می‌توانید خود را به کری بزنید تا صدای لذت و خوشی زندگی را نشنوید، یا اینکه می‌توانید با عوض کردن باتری زندگی، اوضاع و احوال خود را تغییر بدهید. با این پنجاه و دو موضوع یا زنگ بیدار باش، با در اختیار گرفتن دوباره‌ی قدرت خود و اجازه ندادن به دیگران یا موقعیت‌ها که روز شما را خراب کنند، می‌توانید کیفیت زندگی خود را بالا ببرید.

کتاب تو نمی توانی روزم را خراب کنی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات لیوسا

شرکت نشر و پخش درسا با پیشینه‌ی بیش از سی سال سابقه فعالیت در زمینه ی نشر و توزیع کتاب و تولید بیش از هفتصد عنوان کتاب در زمینه های گوناگون و نیز دارا بودن بیش از سه هزار عنوان کتاب با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و کتابخوانی و عرضه‌ی عناوین ارزشمند به قلم نویسندگان ایرانی و خارجی، فهرستی از بهترین آثار را در اختیار فارسی‌زبانان در سراسر جهان قرار می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

نشریات و کتاب | روانشناسی و موفقیت