سمینار تخصصی راه‌های موفقیت در مناقصات بین‌المللی

راه‌های موفقیت در مناقصات بین المللی

کد: 13970420304439197

https://goo.gl/nVmrpw

، تهران , (اخبار رسمی): مهندسین مشاور مناقصه پردازان بین الملل داتیس با همت چندی از مهندسین حرفه‌ای و متخصص در زمینه مناقصات بین‌المللی، برای اولین بار سمینار تخصصی و کارگاه‌های آموزشی در این حوزه را برگزار می‌کند.

راه‌های موفقیت در مناقصات بین المللی
راه‌های موفقیت در مناقصات بین المللی

آنتونی رابینز می‌گوید: اگر می‌خواهید موفق شوید کسی را که نتایج مشابه خواسته‌ی شما را به دست آورده پیدا کنید و از روش او استفاده کنید تا همان نتیجه را به دست آورید.

با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی و رکود پروژه‌های عمرانی در داخل کشور شاهد کاهش چشمگیر فعالیت‌ها در این زمینه هستیم.

یکی از راه‌های برون رفت از این مشکل نگاه ویژه به صادرات خدمات فنی و مهندسی به بازارهای بین‌المللی و ایجاد فضاهای کاری جدید است.

مهندسین مشاور مناقصه پردازان بین الملل داتیس با همت چندی از مهندسین حرفه‌ای و متخصص در زمینه مناقصات بین‌المللی، توانست در زمان کوتاهی با تکیه بر تجربیات و دانش به روز دنیا در این رابطه اعتماد مشتریان خود را جلب کند که با عنایت به نوع ارائه خدمات در این خصوص می‌توان با اطمینان اعلام کرد که داتیس اولین و تنها شرکت ارائه‌دهنده تمامی خدمات مهندسی در حوزه مناقصات بین‌المللی در ایران به شمار می‌رود.

تجربه سال‌ها فعالیت کارشناسان این مجموعه در این زمینه بیانگر این موضوع است که عدم آگاهی  پیمانکاران از شرایط و نحوه‌ی شرکت در مناقصات بین‌المللی منجر به شکست‌ها علی‌رغم وجود توانایی در این عرصه شده است.

همچنین در چند سال گذشته شاهد موفقیت‌های بزرگ چندین شرکت ایرانی که تجربه و آموزش‌های لازم در این زمینه را داشتند، هستیم؛ به همین دلیل شرکت داتیس اقدام به برگزاری سمیناری تخصصی به همراه کارگاه آموزشی و دعوت از کارشناسان مطرح و زبده‌ی این حوزه کرده است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.datisevent.com  و یا با شماره تلفن 02188502800 تماس حاصل کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهندسین مشاور مناقصه پردازان بین الملل داتیس

ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه مناقصات بین المللی در ایران می باشد که با تکیه بر توان داخلی و نیز بهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص با نگاه و هدف صدور و توسعه خدمات فنی و مهندسی پا به عرصه ظهور گذاشته است.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.