اطلاعات تماس
  • 021446*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970431306309293

اولین بار در تاریخ جهان: هتل‌های ایرانی از این پس با خودروهای صفر کیلومتر!

کد: 13970431306309293

https://goo.gl/c5nRXB

، کیش , (اخبار رسمی): هتل‌های ایران در اقدامی هماهنگ، خودروهای اجاره‌ای صفر کیلومتر با قیمت ارزان‌تر در اختیار مسافران خود قرار می‌دهند.

اولین بار در تاریخ جهان : هتلهای ایرانی از این پس با خودروهای صفر کیلومتر!
اولین بار در تاریخ جهان: هتل‌های ایرانی از این پس با خودروهای صفر کیلومتر!
اولین بار در تاریخ جهان : هتلهای ایرانی از این پس با خودروهای صفر کیلومتر!
اولین بار در تاریخ جهان: هتل‌های ایرانی از این پس با خودروهای صفر کیلومتر!

 نکته جالب در مورد خودروهای اجاره‌ای این سیستم، این است که می‌توان این خودروها را در یکی از هتل‌ها از یک شهر گرفته و به هتل دیگری در شهر دیگر تحویل داد

بسیاری از هتل‌های برتر کشور اقدام به راه‌اندازی ایستگاه تحویل خودرو تحت نمایندگی سامانه navaran.com کرده‌اند و به مسافران خود خودروهای این سامانه را تحویل می‌دهند، طبق آمار منتشرشده از پایگاه شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل‌های ایران، مسافران ایرانی با توجه به امکان دریافت تخفیف‌های ویژه و پرداخت مبلغ زیر قیمت رسمی هتل‌ها و همچنین به‌دلیل جمع‌آوری امتیاز و امکان رزروهای رایگان بعدی، سایت HOTELYAR.COM را انتخاب می‌کنند، این انتخاب از این پس این امکان را هم به مسافران می‌دهد که مسافرانی که از طریق هتل یار هتل خود را رزرو می‌کنند، خودروها را نیز می‌توانند با قیمت پایینتر تحویل بگیرند.

 نکته جالب در مورد خودروهای اجارهای این است که میتوان این خودروها را در یکی از هتل‌ها از یک شهر گرفته و به هتل دیگری در شهر دیگر تحویل داد.

چنین سیستمی برای اولین بار در جهان در ایران ابداع شده و در حال اجرا و استفاده هموطنان است.

رانندگی مشتریان این سامانه، توسط یک سیستم هوشمند مرکزی و توسط ابزارهای جی پی اس داخل خودرو تحت تجزیه و تحلیل قرار گرفته و در صورتی که با رانندگان بد مواجه شود به آنها هشدار می‌دهد و در صورت تکرار به‌طور خودکار با قراردادن شماره ملی در لیست سیاه از ارائه خودرو در آینده امتناع می‌کند، در همین حال، این سامانه به رانندگان خوب امتیاز می‌دهد و با  قراردادن آنان در باشگاه رانندگان خوب، خودرو را در درخواست‌های بعدی با قیمت پایینتر در اختیار قرار خواهد گذاشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هتل یار

هتل یار (شبکه رزرواسیون اینترنتی هتل های ایران) اولین و بزرگترین شبکه رزرواسیون هتل های ایران است که از سال 1384، امکان رزرو هتل در بیش از ششصد هتل و هتل آپارتمان را برای مسافرین فراهم می کند. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل ها و هتل آپارتمانهای سایت قرار داشته باشند که شامل همه مسیرهای پرسفر داخلی از جمله هتل های مشهد، تهران، شیراز، اصفهان، کیش، مازندران، گیلان، تبریز، اهواز، کردستان، کلاردشت و بسیاری از هتل آپارتمان های قابل قبول در سراسر کشور می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای اغلب مسیرها نیز قابل مشاهده است.

اطلاعات تماس
  • 021446*****
[نمایش اطلاعات]