اطلاعات تماس
  • 021۸۶۰*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970508308399378

گفت و گو با سید محسن سیدصالحی مدیر عامل ابرزس

ابرزس، فعال حوزه رایانش ابری در الکامپ 97

کد: 13970508308399378

https://goo.gl/Qu5noi

، تهران , (اخبار رسمی): فعالیت‌های تحقیقاتی برای شکل‌گیری ابر XaaS به سال‌های اولیه ظهور این فناوری در عرصه جهانی برمی‌گردد. به نحوی‌که منجر به پیاده‌سازی فناوری رایانش ابری با استفاده از توان متخصصین داخلی و بدون وابستگی به شرکت‌های خارجی شده است.

ابرزس، فعال حوزه رایانش ابری در الکامپ 97
ابرزس، فعال حوزه رایانش ابری در الکامپ 97
ابرزس، فعال حوزه رایانش ابری در الکامپ 97
ابرزس، فعال حوزه رایانش ابری در الکامپ 97

سید محسن سیدصالحی در توضیح این شرکت گفت: ابرزس یک ایده‌ای بود که 4 سال پیش متولد شد و ابتدای این فناوری که در کشور تازه وارد شده بود در حوزه رایانش ابری وارد شد، بعد از 4 سال یک استارتاپ دانش بنیان هستیم که توانستیم سرویس‌هایابری را در لایه‌های مختلف ارائه دهیم، زس به پلتفرم و ...برمی‌گردد.

وی ادامه داد: در سایت ابرزس خودمان ارائه دهنده ابر عمومی هستیم یعنی 3 سال و 11 ماه است که بدون هیچ وقفه ای سرویس  24*7 ابری مشابه چیزی که افراد بروند و در آمازون بگیرند د رابعاد خودمان در داخل کشور که مزیتی برای شرکت ها و استارتاپ های داخل کشور دارد، ارائه کردیم، خیلی دوست داریم که مشکل های زیرساختی استارتاپی را حل کنیم، با توجه به اعمال تحریم ها اساسی ترین مشکل شرکت ها و استارتاپ‌ها زیر ساختشان است که زس در تلاش است که مشکلات زیرساختی را با هزینه های کم رفع کند، هم منابع را به صورت پیش پرداخت و هم به صورت ساعتی ارائه می‌کنیم.

سیدصالحی خدمات ارائه شده در الکامپ را اینگونه بیان کرد: هدف اصلی ما جذب استارتاپ ها است، خدمات ویژه ای برای استارتاپ ها داریم، که در کارت هایی ارائه شده که بعد از مذاکره در اختیارشان قرار می‌دهیم می‌توانند از سرویس ها استفاده کرده و آن ها را تست کنند، 2 فناوری جدید را کار می‌کنیم که همین روزها ارائه می‌شود.

وی راه‌های ارتباطی با این شرکت را معرفی کرد و گفت: اولین راه ارتباطی وب سایت ما است که https://xaas.ir/  است و ایمیل‌های ارتباطی که در وب سایت موجود است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ابرزس

شرکت راهکار آینده زمین با نام تجاری XaaS، ارائه دهنده خدمات زیرساخت رایانش ابری است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ شروع کرده و تاکنون به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری به فعالیت خود ادامه داده است.

اطلاعات تماس
  • 021۸۶۰*****
[نمایش اطلاعات]