اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970625316617060

اولین و بزرگترین رویداد خوداشتغالی کشور برگزار شد

کد: 13970625316617060

https://goo.gl/SzGRDy

، (اخبار رسمی): «فریلند»، اولین رویداد اصول فریلنسینگ، در منطقه آزاد بندر انزلی برگزار شد.

اولین و بزرگترین رویداد خوداشتغالی کشور برگزار شد
اولین و بزرگترین رویداد خوداشتغالی کشور برگزار شد

در این رویداد محمد باقر اثنی‌عشری، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کل کشور این روند جدید در بازار کار را راه‌حل بسیاری از کمبود‌های فعلی بازار دانست و وعده داد این سازمان در زمینه‌هایی مانند تامین اجتماعی، بیمه، مالیات و قرارداد به جامعه آزادکاران ایران کمک خواهد کرد.

امیر ناظمی، عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران، نیز روامداری را عاملی موثر در جذبه طبقه خلاق امروز در ایران دانست و بر نقش مهارت‌های اجتماعی در توسعه کسب و کار فریلنسرها تاکید کرد.

در این رویداد که به ابتکار تیم پونیشا، بزرگترین پلتفرم فریلنسینگ ایران، در منطقه آزاد انزلی برگزار شد چهر‌ه‌هایی از طراحان، برنامه‌نویسان، رسانه‌ها و توانیابان حضور داشتند و ابعاد مختلف تاثیر دورکاری و فریلنسینگ را بر زندگی روزمره جامعه امروز ایران بررسی کردند.

بیش از ۵۵۰ نفر شرکت در این رویداد حاضر شدند که نیمی از این افراد از خارج استان گیلان آمده بودند همینطور ۱۴۵۰ نفر رویداد را به صورت آنلاین دنبال می‌کردند.

در کنار این رویداد نمایشگاهی از استارتاپ‌های B2C برگزار شد، ۳۰ استارتاپ محصولات و خدمات خود را در خلال برنامه به مراجعه‌کنندگان معرفی کردند.

۸ ارائه، ۵ کارگاه و یک پنل در ارتباط با مزایا و مشکلات فریلنسینگ در طول روز برگزار شد. ارائه کنندگان عمدتا از مدیران و موسسان کسب‌وکارهای شناخته شده یا فریلنسرهای شناخته شده در کشور بودند.

علاقه‌مندان برای دسترسی به عکس‌ها، پرزنتیش‌ها و بقیه اطلاعات مرتبط با رویداد فریلند می‌توانند از سایت پونیشا بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پونیشا

پونیشا بازار کار آنلاین برای فریلنسرها است تا بتوانند به راحتی با کارفرمایان در ارتباط باشند و با اطمینان درآمد کسب کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]