اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970709319626066

دومین کنفرانس بین‌المللی پژوهش در نوآوری و فناوری برگزار می‌شود

کد: 13970709319626066

https://goo.gl/c2xq9L

، تهران , (اخبار رسمی): دومین کنفرانس بین‌المللی پژوهش در نوآوری و فناوری با حضور شرکای بین‌المللی با مجوز وزارت علوم و تحت پوشش پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) در 28 بهمن ماه امسال در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

دومین کنفرانس بین المللی پژوهش در نوآوری و فناوری برگزار می‌شود
دومین کنفرانس بین المللی پژوهش در نوآوری و فناوری

کنفرانس بین‌المللی پژوهش در نوآوری و فناوری روز 28 بهمن ماه 1397 در دانشگاه شهید بهشتی و با حضور شرکای بین‌المللی از جمله دانشگاه یو اس ام مالزی، دانشگاه‌های اشتاینباس و علوم دیجیتال برلین، سوانسی انگلستان، ایفید یونیورسیداد کلمبیا و موسساتی همچون تیم فاندیشن هلند برگزار می شود.

تاریخ آغاز دریافت مقالات از 20 شهریور ماه 1397 و آخرین مهلت ارسال مقالات و ثبت نام در کارگاه‌ها و نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها 30 دی ماه اعلام شده است.

پس از پذیرش مقاله در سایت انتشارات اسپرینگر نتیجه اولیه داوری مقالات طی مدت دو هفته به نویسنده اعلام می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.icrit2018.ir یا شماره تلفن 02129905458 و یا شماره همراه 09212476167 تماس گرفته یا به صورت حضوری به دبیرخانه کنفرانس واقع در تهران، اوین، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، ساختمان شهدا، طبقه سوم، پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]