اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970815326265738

فالنیک موفق به کسب دوباره رتبه ممتاز در ممیزی سازمان صنایع انفورماتیک شد

رشد 2 درصدی امتیاز فالنیک (ایران اچ پی) در ممیزی صنایع انفورماتیک

کد: 13970815326265738

https://goo.gl/Hwhjk7

، تهران , (اخبار رسمی): امتیاز ارزیابی فالنیک (ایران اچ پی) توسط این مرکز در سال 91، 77 از 100 بود که اکنون این عدد در ارزیابی جدید در سال 97، با دو امتیاز بهبود به 79 رسیده است.

رشد 2 درصدی امتیاز فالنیک (ایران اچ پی) در ممیزی صنایع انفورماتیک
رشد 2 درصدی امتیاز فالنیک (ایران اچ پی) در ممیزی صنایع انفورماتیک

براساس نتایج حاصل از بررسی بخش‌های شرکت فالنیک (ایران اچ پی)، شاهد رشد 2 درصدی «رضایت عوامل ادراکی» نسبت به ارزیابی  6 سال گذشته هستیم. 

فرایند ممیزی در سال 91 و 97 ابتدا با بررسی مستندات شرکت فالنیک (ایران اچ پی) توسط کارشناسان مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک آغاز و سپس نظرسنجی از مشتریان شرکت انجام شد.

در این نظرسنجی گروهی از پرسنل بخش بازرسی مرکز تحقیقات برای تماس و نظرسنجی از مشتریان شرکت فالنیک (ایران اچ پی) انتخاب شده و مامور گرفتن اطلاعات و پرکردن فرم‌های نظرسنجی شدند. در مرحله بعد از تمام بخش‌های شرکت فالنیک (ایران اچ پی) بازرسی به‌عمل آمد:

  • واحد پذیرش
  • مرکز تعمیرات چاپگر و اسکنر
  • مرکز تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری نوت بوک
  • واحد کنترل کیفیت
  • واحد پشتیبانی فنی (تلفنی و آنلاین)
  • واحد کارشناسان سیار
  • بخش نصب و راه اندازی در محل

مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک با هدف ارتقا و توسعه سطح تکنولوژی ملی، زیرساخت‌ها، دانش فنی و کیفیت فرایندها، خدمات و محصولات تولیدی وارداتی و صادراتی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، برق و الکترونیک و صنایع وابسته در سال 1370 تاسیس گردیده است. مهمترین نقش این مرکز در استانداردسازی محصولات و خدمات IT است. این مرکز با نظارت و ممیزی شرکتها و رتبه بندی آنها به مشتریان در انتخاب شرکت مورد نظر کمک می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فالنیک (ایران اچ پی)

فالنیک (ایران اچ پی)، دارنده بزرگترین سبد محصولات و خدمات اچ پی در ایران است و اولین شرکتی است که برای محصولات اچ پی گارانتی رسمی ارائه می‌کند. راحت‌تر کردن زندگی مشتریان با تحت کنترل درآوردن تکنولوژی و خلق تجربه‌های لذتبخش برای آنها، مهم‌ترین رسالت ما در فالنیک است. ما با جوانانی پر انرژی، پویا، مستعد و حرفه‌ای؛ با تمام قدرت برای دستیابی به این هدف تلاش می‌کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]