اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970820326896066

در دوره آموزشی «برنامه تجاری ریس در ایران» اخبار رسمی عنوان شد

اول روابط عمومی، بعد تبلیغات

کد: 13970820326896066

https://goo.gl/K5B82q

، تهران , (اخبار رسمی): اخبار رسمی در راستای ارتقا دانش تخصصی و یادگیری آموزه‌های روز دنیا در زمینه روابط عمومی، اصول برندینگ و جایگاه‌یابی به مدت دو روز در تاریخ 13 و 14 آبان‌ماه میزبان بهروز لطفیان نماینده Ries & Ries بود. دوره آموزشی «برنامه تجاری ریس در ایران» برای پرسنل اخبار رسمی برگزار شد.

اول روابط عمومی، بعد تبلیغات
اول روابط عمومی، بعد تبلیغات
اول روابط عمومی، بعد تبلیغات
اول روابط عمومی، بعد تبلیغات
اول روابط عمومی، بعد تبلیغات
اول روابط عمومی، بعد تبلیغات

دوره آموزشی « برنامه تجاری ریس در ایران - Ries Business Program Iran» توسط بهروز لطفیان نماینده رسمی Ries & Ries در تاریخ‌های 13 و 14 آبان ماه در دفتر اخبار رسمی برگزار شد. این دوره آموزشی با هدف ارتقای سطح دانش کارمندان اخبار رسمی و آشنایی هر چه بیشتر آنها با اصول برندنیگ و جایگاه یابی برگزار شد.

در این دوره آموزشی، ضمن معرفی کتاب‌های منتشر شده ریس در ایران، به اهمیت جایگاه‌یابی (Positioning) و چکش بصری پرداخته شد.

بهروز لطفیان مدرس این دوره، با اشاره به این که تبلیغات در دنیای مدرن دیگر کارگشا نیست به اهمیت روابط عمومی اشاره کرد و گفت: امروزه بازاریابی، جنگ است و جنگ داخلی در ذهن مشتری است. به همین دلیل هم امروزه باید روابط عمومی قبل از تبلیغات قرار گیرد.

وی در ادامه با معرفی برندهایی که با قدرت روابط عمومی توانستند وارد بازار شوند و فروش خود را افزایش دهند افزود: امروزه برندهای زیادی با روابط عمومی ساخته شده‌اند که از این میان می‌توان استارباکس، بوتاکس، گوگل و فیسبوک را نام برد. روابط عمومی در دنیای امروز که عصر دیجیتال است بهتر از گذشته کار می‌کند زیرا امروزه اینترنت ابزاری برای روابط عمومی است.

در ادامه این جلسه آموزشی، به قوانین روابط عمومی در داخل سازمان و در خارج از آن اشاره شد.  قوانین روابط عمومی در داخل سازمان شامل 10 قانون کلی و قوانین خارج از سازمان شامل 7 قانون می‌شود.

پرفسور ال ریس، یکی از سرشناس‌ترین استراتژیست‌های حرفه‌ای بازاریابی در قرن بیست و یکم در دنیا است که به عنوان بنیانگذار علم جایگاه سازی (Brand Positioning) شناخته شده است. ال و دخترش لورا ریس به صورت شراکتی مدیریت شرکت Ries & Ries را به عهده دارند.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی برنامه تجاری ریس در ایران می‌توانند به سایت ریس ایران به آدرس riesiran.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]