اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139709103308210211

معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی لباس در اینستاگرام

بیش از 300 صفحه فروش لباس در جیب شما

کد: 139709103308210211

https://goo.gl/WTwFzp

، تهران , (اخبار رسمی): شاپگرام، یک شبکه اجتماعی خرید تصمیم گرفته است بزرگ‌ترین پاساژ لباس ایران را در فضای مجازی ایجاد کند. جایی که تاکنون بیش از 200 فروشگاه از بهترین فروشگاه‌های اینستاگرام در حال فعالیت هستند. در شاپگرام می‌توان محصولات موجود در شبکه‌های اجتماعی را در دسته‌بندی مناسب و با ضمانت شاپگرام خریداری کرد.

بیش از 300 پیج فروش لباس در جیب شما
فروشگاه‌های اینترنتی لباس در اینستاگرام
بیش از 300 پیج فروش لباس در جیب شما
بیش از 300 صفحه فروش لباس در جیب شما
بیش از 300 پیج فروش لباس در جیب شما
بیش از 300 صفحه فروش لباس در جیب شما

لباس بخش مهمی از هویت زندگی و شخصیت هر شخص است. نوع پوشش نه تنها در نگرش دیگران به شخصیت و جایگاه اجتماعی، بلکه بر شناخت هر شخص از شخصیتش نیز تاثیر به سزایی دارد. بنابراین سبک پوشش هر فرد باعث می‌شود که هویت شخصی خود را شکل دهد و به نمایش بگذارد. به همین دلیل انتخاب لباس‌های خاص و منحصر به فرد برای ما اهمیت زیادی دارد.

اما گشتن تمام شهر به دنبال یک لباس یکتا و منحصر به فرد کار ساده‌ای نیست. اینجا است که خرید اینترنتی لباس معنا پیدا می‌کند. فروشگاه‌های اینترنتی لباس بر خلاف فروشگاه‌های سطح شهر بدون محدودیت فیزیکی ویترین‌های کوچک‌شان، می‌توانند هزاران لباس گوناگون را عرضه کنند.

از طرفی گشتن دنبال لباس‌های مختلف در اینترنت بسیار ساده‌تر است. بدون هزینه رفت و آمد و ترافیک، تنها با چند کلیک می‌توان صدها مدل متفاوت را در کمتر از یک ساعت جست‌وجو و مقایسه کرد و از دوستان خود هم نظرخواهی کرد.

فروشگاههای اینترنتی لباس در اینستاگرام

با رشد شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام، به تدریج پیج‌های فروش لباس به خصوص لباس و اکسسوری زنانه بیشتر شدند. از مزیت این فروشگاه‌ها دسترسی بالا، تعداد زیاد محصولات منحصر به فرد و شیک و قیمت تمام شده کمتر نسبت به سایر فروشگاه‌های مجازی و فیزیکی است.  

احتمالا شما هم چندین فروشگاه لباس مجلسی را در اینستاگرام خود دنبال می‌کنید. اما باید بدانید که هزاران فروشگاه دیگر که شاید مجموعا از سایت‌های بزرگ فروش لباس مانند دیجی استایل و بامیلو هم بیشتر جنس داشته باشند را دنبال نمی‌کنید و نمی‌توانید همه محصولات آنها را ببینید. البته گشتن بین این همه لباس و فروشگاه و دنبال کردن آن‌ها کار ساده‌ای نیست.

بزرگ ترین پاساژ پوشاک زنانه اینستاگرام

برای همین است که شاپگرام، یک شبکه اجتماعی خرید تصمیم گرفته است بزرگ‌ترین پاساژ لباس ایران را در فضای مجازی ایجاد کند. جایی که تاکنون بیش از 200 فروشگاه از بهترین فروشگاه‌های اینستاگرام در حال فعالیت هستند. در شاپگرام می‌توان محصولات موجود در شبکه‌های اجتماعی را در دسته‌بندی مناسب و با ضمانت شاپگرام خریداری کرد. اما جذابیت اصلی شاپگرام تعداد زیاد محصول متنوع در ست‌های لباس مجلسی دخترانه شیک، شومیز دخترانه  و ست کیف و کفش است که به صورت ژورنال می‌توانید مشاهده و پسند کنید.

خرید در شبکه اجتماعی شاپگرام به صورت چت مستقیم با فروشنده است. یعنی می‌توان به راحتی با فروشنده چت کرد، سوالات خود را پرسید و از قیمت‌ها مطمئن شد و در صورت تمایل و توافق محصول مد نظر خود را خریداری کرد. بر خلاف خرید از اینستاگرام، اینجا نیازی نیست نگران پرداخت اینترنتی یا اطمینان از فروشنده و کیفیت محصول خریداری شده بود، چرا که همه‌ی خریدها با ضمانت شاپگرام صورت می‌گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شاپگرام

تیم شاپ‌گرام فعالیت خود را با هسته‌ای متشکل از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف، از پاییز ۹۶ آغاز کرده‌است. این تیم در حال فعالیت در فضای تجارت الکترونیک کشور است و قصد دارد تا فرآیند خرید و فروش را برای فروشندگان و خریداران مختلف آسان‌تر کند. در این مسیر، بیشتر تلاش خود را متوجه فضای دیجیتال و فروشندگان و خریداران فعال در این فضا کرده‌ است.

اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]