اطلاعات تماس
  • 021631*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971110344239568

طرح ویژه‌ برای تسهیل دریافت خدمات آزمایشگاهی توسط اعضای هیئت علمی سراسر کشور

یارانه یک میلیارد تومانی شبکه آزمایشگاهی برای اعضای هیئت علمی

کد: 13971110344239568

https://goo.gl/Xd1omo

، تهران , (اخبار رسمی): در طرح تخفیف ویژه چهل سالگی انقلاب، هر عضو هیئت علمی می‌تواند برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، از 40 درصد تخفیف تا 40 میلیون ریال بهره‌مند می‌شوند.

یارانه یک میلیارد تومانی شبکه آزمایشگاهی برای اعضای هیئت علمی
تخفیف خدمات آزمایشگاهی به اعضای هیئت علمی سراسر کشور

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به مناسبت 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، برای هر عضو هیئت علمی در سراسر کشور 40 میلیون ریال اعتبار دریافت خدمات آزمایشگاهی در نظر گرفته است

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به مناسبت 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، برای هر عضو هیئت علمی در سراسر کشور 40 میلیون ریال اعتبار دریافت خدمات آزمایشگاهی در نظر گرفته است.

به گزارش شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی، طرح ویژه‌ای برای تسهیل دریافت خدمات آزمایشگاهی توسط اعضای هیئت علمی سراسر کشور ارایه کرده است.

در طرح تخفیف ویژه چهل سالگی انقلاب، هر عضو هیئت علمی می‌تواند برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، از 40 درصد تخفیف تا 40 میلیون ریال بهره‌مند می‌شوند.

بر اساس این گزارش، ثبت نام در این طرح که به صورت ویژه اجرا می‌شود، از 11 تا 25 بهمن‌ماه جاری امکان پذیر خواهد بود.

با توجه به اعلام شبکه آزمایشگاهی، یک میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است و 250 نفر از اعضای هیئت علمی می‌توانند از مزایای این طرح برخوردار گردند.

اعضای هیئت علمی از سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به کارتابل خود در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، نسبت به فعال سازی این گرنت اقدام کنند.

شایان ذکر است که مشمولین این طرح می‌توانند در سراسر کشور تا 25 اسفند از گرنت تخصیص داده شده برای دریافت خدمات آزمایشگاهی اقدام کنند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و هم‌اکنون بیش از 500 مجموعه آزمایشگاهی، بیش از 11000 دستگاه را به منظور ارایه خدمات به پژوهشگران و صنایع، در این شبکه به اشتراک گذاشته‌اند.

یارانه یک میلیارد تومانی شبکه آزمایشگاهی برای اعضای هیئت علمی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه آزمایشگاهی

- بهبود کیفی و افزایش کمی خدمات آزمایشگاهی در حوزه‌های فناوری راهبردی؛ - تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع کشور به خدمات آزمایشگاهی؛ - جمع آوری اطلاعات جامع در مورد تعداد و نوع تجهیزات آزمایشگاهی و پراکندگی آن در سطح کشور (با هدف نیازسنجی صحیح برای توسعه توان آزمایشگاهی کشور)؛ - ارتقای دانش فنی کارشناسان آزمایشگاه‌ها از طریق آموزش و به اشتراک‌گذاری تجارب؛ - استانداردسازی فعالیت‌های آزمایشگاهی و ارایه خدمات با نتایج قابل اعتماد؛ - کمک به تکمیل توانمندی‌های آزمایشگاهی مراکز عضو در راستای نیازهای کشور.

اطلاعات تماس
  • 021631*****
[نمایش اطلاعات]